Hemen
Satın Al
Deneyim
Merkezi

Kazanma konusunda kararlı üniversite adaylarını ve çocuğunun geleceğiyle yakından ilgilenen anne babaları, Raunt Deneyim Merkezleri’mizde bekliyoruz.

Çağrı
Merkezi

444 54 73

Raunt’la ilgili her türlü sorunuz için 8:30-22:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

Canlı
Destek

Raunt’la ilgili her türlü sorunuz için 8:30-22:00 saatleri arasında bize mesajla ulaşabilirsiniz.

Raunt Raunt
Tablet Uygulaması

ZAMAN SENDEN YANA, RAUNT 7/24 YANINDA!

Üniversite sınavına doğru zaman hızla azalırken, Raunt, akıllı üniversiteye hazırlık stratejileriyle bu süreci senin için avantaja dönüştürüyor!

Sınava ne kadar az zaman kalmış olursa olsun, Raunt en kritik eksiklerini belirleyerek, karşına yalnızca izlemen gereken konu anlatım ve soru çözüm videolarını çıkarır. Böylece, son ana kadar hedef odaklı çalışarak, hayaline doğru eksiksiz ilerlemeni sağlar.

Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş üniversiteye hazırlık çözümü Raunt’la, anlamadığın konu, çözemediğin soru kalmaz!

TEK BİR SORU KAÇMAZ!

Raunt Kutu Görseli
Sebit Türk Telekom
Arrow Down Icon

BİR BİLDİKLERİ VAR!

Biz ne desek boş!
Raunt’u, Raunt kullananlar anlatıyor...

BOŞUNA TAVSİYE ETMİYORLAR!

Öğretmenler Anlatıyor...

İNANDIKLARI BİR ŞEY VAR!!

Raunt’u, Raunt hocaları anlatıyor...

Arrow Down Icon

6 AYLIK PAKET
Kalan az zamanda, özel ders tadında, eksiklerini keşfeden akıllı yapısı ve sana özel çalışma önerileri ile verimli çalış!

Satın Al Bayrak
12 Sınıflar ve Mezunlar için
Satın Al Buton

Son 1200 adet Raunt paketi

Satın Al Bayrak

TEK SINIF FİYATINA 2 SINIF AVANTAJI
Gelecek senenin Raunt paketini bu senenin fiyatıyla al, hem sınavda hem cüzdanında avantajı yakala!

9-10-11. Sınıflar için
Satın Al Buton

Son 1200 adet Raunt paketi

BUNU OKUYORSAN, YÜZLERCE ADAYI
ARDINDA BIRAKACAKSIN
DEMEKTİR!

Peki ama nasıl? Tabii ki Raunt'la!
Çok mu geç? Asla! Önümüzdeki 5 ay süresince Raunt’un güvencesi altındasın.

Raunt seni sınava, bir özel ders öğretmeni titizliğinde hazırlar. Seni tanır, çalıştırır, sınavda çıkacak soru tiplerini çözmeni, deneme sınavlarıyla, gerçek sınav deneyimi yaşamanı sağlar.

Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş üniversiteye hazırlık çözümü Raunt, sana yalnızca üniversiteyi değil, hayalindeki üniversite ve bölümü kazandırır.

Arrow Down Icon

RAUNT NEDİR?

Raunt Üniversiteye Hazırlık için gereken herşeyi evine getirir.

Raunt, adaylara üniversite sınavını kazandırmak için incelikle tasarlanmış, kişiye özel yapısıyla, bugüne kadar üniversiteye hazırlık alanında sunulan en yenilikçi ve sonuç odaklı çözümdür.

Raunt’un dinamik zekâsı seni yakından tanıyıp yönlendirir, Akıllı Öneri Sistemi’yle eksiklerini zamanında tamamlamanı sağlar ve performansını sürekli takip eder.

9. Sınıftan 12. Sınıfın sonuna kadar üniversiteye hazırlık için gereken her şeyi evine getiren Raunt’un bu benzersiz özellikleri, bütünleştirilmiş dijital ve basılı içeriklerle desteklenerek seni adım adım hedefine ulaştırır.

Raunt Nedir?
Arrow Down Icon
Ad

Raunt Zekâsı + Dijital İçerikler + Kitaplar + Deneme Sınavları + Cep Telefonu Uygulaması
Raunt'un Bütünleşik Sistemi

RAUNT'LA, KAZANMAK İÇİN İHTİYACIN OLAN HER ŞEY
TEK BİR ÇÖZÜMDE!

Raunt seni adım adım hedefine ulaştırmak için tüm çalışmalarını kolaylaştırmak üzere olabildiğince sadeleştirilmiş çözümler sunarken, perde arkasında, yüksek mühendislik ürünü, her aşaması incelikle tasarlanmış bir yapay zekâ işlemektedir.

Raunt’un dinamik zekâsı; süreç içerisinde performansını sürekli takip eder, mevcut durumuna dair geri bildirimler sunar, gerektiğinde çalışma planını, tercihlerini ve hedeflerini günceller.

Raunt’un benzersiz bütünsel yapısında; Raunt kitaplarından çözdüğün soruların cevaplarına ve çözümlerine ulaşabilmek için öncelikle, ilgili teste ait karekodu cep telefonunla okutman, basılı ve dijital Raunt arasındaki bağlantıyı sağlayacaktır.

Testte belirlediğin seçenekleri, cep telefonu ekranında işaretleyerek doğru ve yanlış cevaplarını görebilir, yanlış cevaplarına tıkladığında doğrudan ilgili sorunun çözüm videosunu izleyebilir, böylece eksiklerini tamamlayarak ilerlersin.

Dijital içeriklerin kitaplarla bütünleşmesiyle Raunt, kağıt üzerinde çözdüğün testlerin sonuçlarını da dijital ortama aktararak performansının kesintisiz ölçülmesini sağlar. Başka bir deyişle; Raunt seni üniversite hedefine ulaşana dek yalnız bırakmaz.

Section 11 Background
Arrow Down Icon

RAUNT ÖĞRETMEDEN BIRAKMAZ

Raunt’un dijital içerikleri, kendi öğrenme ihtiyaçlarına yönelik bir sıralamada kullanabileceğin niteliktedir. Raunt'un bu esnek yapısında, ister soru çözmeye, istersen konu anlatımlarına ağırlık vererek çalışabilirsin.

Raunt her ne şekilde ilerlersen ilerle, sana ayak uyduracaktır.

Section 11 Background

Raunt Konu Anlatımları

I-mac
Arrow Down Icon

BU FIRSAT KAÇMAZ!

53.700 kişi üniversite sınavına
Raunt’la hazırlanıyor.
Sen de onlardan biri ol!

✔ Yeni sınav sistemine (YKS) uyumlu
✔ 75 adet üniversite hazırlık kitabı
✔ 650 saat ders anlatım videosu

tt logo

Son 1200 adet Raunt paketi

tt logo
tt logo
tt logo

RAUNT ZEKÂSI, SANA ÖZEL
HEDEF VE PERFORMANS YÖNETİMİ SUNAR

Raunt, seni sistemdeki ilk adımınla birlikte yönlendirmeye başlar, yaptığın tercihler doğrultusunda hedeflerini oluşturur ve seni ana hedefine ulaşana dek yalnız bırakmaz. Hayalindeki üniversiteyi ve bölümü kazanman için sana, gün gün neyi, ne kadar çalışman gerektiğini bildiren, kişiselleştirilmiş bir çalışma planı hazırlar.

Raunt, sınava kadar tüm zamanını en verimli şekilde değerlendirmeni sağlar

Süreç içerisinde performansını sürekli takip eder, mevcut durumuna dair geri bildirimler sunar ve çalışma planını, gerektiğinde hedeflerini günceller. Başka bir deyişle, başarıya doğru sana özel bir yol haritasıyla ilerlemeni sağlar.

Raunt’la 5 ayda neler başarabildiğine sen bile inanamayacaksın!

Raunt, ana hedefine doğru adım adım puanını yükseltmen için seni yönlendirir.

Yıllık Takvim

Raunt Çalışma Takvimi, aylık ve yıllık planlarıyla hangi gün neye çalışman gerektiğini bildirir.

Arrow Down Icon

RAUNT’UN AKILLI ÖNERİ SİSTEMİ
EKSİKLERİNİ KISA ZAMANDA TAMAMLAMANI SAĞLAR!

Raunt, detaylı eksik analizi sonucunda, hangi konuda eksiklerin olduğunu tespit eder, başka hiçbir yerde bulamayacağın, sana özel tekrar listeleri ve sana özel testler oluşturur.

Konuların tümünü tekrar çalışmana gerek kalmadan, seni doğrudan ihtiyacın olan en küçük bilgi parçasına yönlendirir. Böylece, 2 saatte bir konunun tamamını çalışmak yerine, o konu içinde eksik olduğun parçayı, ortalama 20 dakika çalışarak tamamlamanı sağlar.

Raunt’un bütünleşik yapısında; Raunt kitaplarından herhangi bir testi çözüp, işaretlediğin seçenekleri Raunt Web ya da Raunt Cep Uygulaması’ndan sisteme aktardığında neler olacağına birlikte bakalım:

1. Raunt, testteki tüm yanlış cevaplarınla ilişkili bilgi parçalarını “Raunt Bilgi Haritası”nda eşleştirir.
2. Karşına, bu haritada sadece sana özel belirlenen bilgi parçalarını içeren videoları çıkarır.
3. Senin yapman gerekense yalnızca ilgili videoyu izleyerek, eksik bilgini hedef odaklı tamamlamaktır.

Raunt, omuzlarındaki yükün çok büyük bir kısmını senden almaya hazır!

Arrow Down Icon

SINAV SİSTEMİYLE (YKS) TAM UYUMLUDUR

Dijital Raunt Zekâsı sınav sistemindeki değişikliklerden etkilenmeyecek kadar sağlam temeller üzerinde kurgulandığından, tüm yeni düzenlemeler, anında ürüne adapte edilebilmektedir.

Raunt’un, yeni sınav sistemine göre güncellenen dijital yapısı, alanın ne olursa olsun, seni hangi kitabı çalışacağın hangi testi çözeceğin konusunda yönlendirecektir. Yeni sınav sisteminde müfredat değişikliği yapılmamış olduğu için 2017-2018 Raunt kitaplarının içeriğinde de hiçbir değişikliğe gerek yoktur.

Raunt Deneme Sınavları puan hesaplamaları YKS’yle uyumlu hâle getirilmiştir.

Raunt’la tüm kullanıcılarımız, sınav sistemindeki değişikliklerden etkilenmeden çalışmalarına devam edebileceklerinden emin olabilirler.

Raunt, bilginin kendisinden çok, doğru yerde ve doğru şekilde kullanıldığıyla ilgili yeterlik kazandırır. Bu nedenle, sistemler değişse de, sınav adları, kapsamları farklılaşsa da kullanıcılarımızın bilgi birikimleri aynı kalacağından, onlar her zaman için ayrıcalıklı konumdadırlar.

Ne kadar köklü olursa olsun, sistem değişikliklerine her zaman hazırlıklıyız.
Çünkü biz, geleceğin eğitimini tasarlıyoruz.

Raunt Kitaplarının TYT (Temel Yeterlik Testi) ve AYT (Alan Yeterlik Testi) Sınavlarına Dağılımı

Yeni sınav sistemiyle uyumlu
Arrow Down Icon
250 bin soru

RAUNT, TÜM SORU TİPLERİNE VE ÇÖZÜMLERİNE
HÂKİM OLMANI SAĞLAR

Raunt, sana testlerin cevap anahtarlarını vermekle yetinmez, her bir sorunun, güçlü öğretmen kadrosu tarafından çekilen anlatımlı çözüm videolarını da sunar. Tamamı video çözümlü 250 bin soru, üniversite sınavında çıkabilecek tüm sorularla önceden karşılaşmanı ve çözüm yollarına hâkim olmanı sağlar.

Dolayısıyla, Raunt’ta çözümsüz soru(n) yoktur!

Örnek Soru Çözümü
Tablet Soru Çözümü

Raunt, tüm soruların anlatımlı çözüm videolarını sunan tek üründür!

Arrow Down Icon

RAUNT’TA ÇÖZDÜĞÜN SORULAR
ÜNİVERSİTE SINAVINDA KARŞINA ÇIKAR!

Üniversiteye Raunt’la hazırlanıyorsan, sık sık “Ben bu soruyu daha önce çözmüştüm!” hissine kapılmaya hazır ol! Çünkü Raunt, merkezi sınavın nabzını yakından tutar, sınavda çıkacak benzer sorularla çalışmanı sağlar.

Raunt'un bu etkisi sayesinde, çok tanıdık sorularla, çok iyi bildiğin soru çözümleriyle, bir kez daha diğer adayların önüne geçersin.

İşte kanıtı!

Raunt Neler Sormuş?
ÖSYM Üniversiteye Giriş Sınavlarında Neler Sorulmuş?

Yakından incelemek için ilgili sorunun üzerine tıkla.

Arrow Down Icon

RAUNT DENEME SINAVLARI SANA GERÇEK SINAV DENEYİMİ YAŞATIR

I-mac

Türkiye genelinde on binlerce adayın katılımıyla gerçekleştirilen Raunt Deneme Sınavları, merkezi sınav öncesi, gerçek sınav deneyimi yaşayabilmen için önemli bir fırsattır.

Deneme Sınavı sonuçları, hedefine ne kadar yakınlaştığın bilgisini verir, Raunt'un, gerektiğinde hedef güncellemesi yapmasına olanak tanır. Yanlış yaptığın ya da boş bıraktığın sorulardaki eksiklerini zamanında tamamlamanı sağlar.

Raunt Deneme Sınavları’yla çalışmalarının sonucunu görür, eksiklerini zamanında tamamlayarak ilerlersin.

Arrow Down Icon

RAUNT HOCALARIYLA ÖZEL DERSLER PARMAĞININ UCUNDADIR

Onlar senin neye ihtiyacın olduğunu biliyorlar! Sen de efsane hocalara güven, kendine inan ve düzenli çalışarak bu işi bitir!

Raunt hocalarının detaylı konu anlatım videoları; gayet net bir şekilde işin özünü anlamanı sağlar. Öğrendiğin bilgiyi doğru yerde, doğru zamanda kullandığın ve soru çözüm videolarıyla tekrar ettiğin sürece, mutlak başarı için hiçbir engelin kalmayacak. Sınavda karşına çıkacak sorular ne kadar zor olursa olsun, seni hayaline bir adım daha yaklaştıracak!

Üniversiteyi kazandıracak tüm kritik bilgilerin anahtarları bu videolarda!

Arrow Down Icon

RAUNT, ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIKTA
TÜRKİYE'NİN EN DENEYİMLİ HOCALARINI EVİNE GETİRİR

Raunt’un, üniversiteye hazırlıkta Türkiye’nin en deneyimli hocalarının konu anlatım ve soru çözüm videoları, özel ders niteliğindedir. Bilgisayarın, tabletin ya da cep telefonun yanındayken her an her yerde ders çalışabileceğin gibi, bu özel dersleri, istediğin zaman istediğin kadar tekrar edebilme olanağına da sahip olursun.

Doç. Dr. Ayşe İdil Aybars
Felsefe Grubu
1976 Ankara doğumlu olan İdil Hoca, Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesinde öğrenciyken annesi Yıldız Hoca’dan aldığı Felsefe Grubu derslerinin etkisiyle ODTÜ Sosyoloji bölümünden 1999’da lisans, 2001’de yüksek lisans derecesini aldı. 2002’de Jean Monnet bursiyeri olarak London School of Economics’deki Avrupa Enstitüsü’nde ikinci yüksek lisans derecesini tamamladı. Sosyal Bilimler alanında doktora derecesini Kuzey İrlanda’daki Ulster Üniversitesinden alan İdil Hoca, Floransa’daki European University Institute’da doktora sonrası araştırmacı olarak çalıştı. Burada sosyal bilimlerde ders verme teknikleri üzerine özel dersler aldı ve Barcelona’da öğretim üyesi değişim programına katıldı. İyi derecede İngilizce, Fransızca ve İtalyanca bilen hocamız ODTÜ Sosyoloji bölümünde Doçent olarak görev yapıyor . Sosyal Politika Yüksek Lisans Programı’nın başkanlığını yürütürken, aynı zamanda Sosyolojiye Giriş, Medya ve İletişim Sosyolojisi, Sosyal Politika ve Avrupa Birliği konularında dersler veriyor.
Okan Güzel
Kimya
1979 Hatay doğumlu olan Okan Hoca, ilk ve orta öğrenimini Hatay'da tamamladı. 2002 yılında ODTÜ Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliği bölümünden mezun oldu, aynı üniversitede 2007 yılında Orta Öğretim Fen ve Matematik Alanları Eğitimi bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Ulusal ve uluslararası birçok seminer, konferans ve çalıştaya katılan Okan Güzel, 2002 yılından beri ulusal ve uluslararası eğitim programları yürüten bir vakıf okulunda öğretmen olarak görev yapıyor. İyi derecede İngilizce bilen Okan Hoca evli ve Melis'in babası.
Mehmet Zati Yılmaztürk
Kimya
1964 İstanbul doğumlu olan Zati Hoca, 1988 yılında Gazi Üniversitesi Kimya Öğretmenliği bölümünden mezun olmasıyla başlamak üzere Ankara’da çeşitli dershanelerde ve üniversiteye hazırlık kurslarında öğretmenlik yaptı. Çalıştığı bütün dershanelerin kimya soru bankaları ve üniversiteye hazırlık testlerinin hazırlanmasına katkı sağladı. 2012 yılında Arkadaş Yayıncılık’tan 12. Sınıf Kimya kitabını çıkardı. Mehmet Zati Yılmaztürk, hâlen bir vakıf okulunda Kimya öğretmenliği görevini sürdürüyor.
Hatice Atabay
Kimya
1968 İzmir doğumlu olan Hatice Hoca, ilk öğrenimini İzmir’de, orta öğrenimini ise Edirne Kız Öğretmen Okulunda tamamladı. 1989 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Kimya Öğretmenliği bölümünden mezun oldu ve meslek hayatı boyunca eğitim-öğretim alanında çok sayıda seminer, konferans ve çalıştaya katıldı. Yeni müfredata uyumlu 9. Sınıf, 10. Sınıf ve 11. Sınıf kitapları ile üniversite sınavına yönelik üniversiteye hazırlık kitapları yayımladı. Uğur Okullarında görev yapmakta olan Hatice Atabay, evli ve bir kız çocuk annesi.
Taç Uzuner
Tarih
1976 Trabzon doğumlu olan Taç Hoca, 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden iyi dereceyle mezun oldu. Pedagojik formasyonunu ise Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesinden aldı. İyi derecede Osmanlıca bilgisiyle “Osmanlı-Rus Tarihi” üzerine özel çalışmalar yapmış olan Taç Uzuner aynı zamanda, tarihi oyun yoluyla, kolay ve keyifli bir şekilde öğreten “Taç Mahal” adlı oyunun yaratıcısıdır. On altı yıldır mesleğine Ankara’da özel okul ve dershanelerde devam eden hocamız, 2013 yılında başladığı Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ’de Tarih Alan Uzmanı olarak görev yapıyor.
Prof. Dr. Ahmet Nuri Akay
Fizik
5 yaşındayken arkasına bindiği motosikletin aniden ivmelenmesiyle düşen ve düştüğü yerde fizikçi olmaya karar veren Ahmet Hoca, 1978 yılında ODTÜ Makina Mühendisliği ve Metalürji, Malzeme Mühendisliğini çift anadal diplomasıyla bitirdi. 1981’de MIT’den (Massachusetts Institute of Technology) Fizik Ms ve PhD derecelerini, 2013’te ise Üniversiteler Arası Kurul tarafından doçentlik ve profesörlük unvanlarının Türkiye’deki denkliklerini aldı. 1988-2007 arasında, kurucusu olduğu Ankara Anafen Dershanesinde öğretmenlik yapan hocamız, akademik kariyerine TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde devam ediyor.
Hakan Gündoğdu
Matematik
1963 Elazığ doğumlu olan Hakan Hoca, ODTÜ Fen ve Edebiyat Fakültesi Matematik bölümünden mezun olduktan sonra, pedagojik formasyonunu Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinden aldı. 1988 yılından itibaren Ankara’da dershane kuruculuğu ve öğretmenliği, özel okullarda kurucu danışmanlığı ve genel koordinatörlüğü, yayıncı kuruluşlar için danışmanlık ve yazarlık görevlerinde bulundu. 2011 yılında Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ’nin geometri projesinde görev aldı ve hâlen Sebit’te Matematik Alan Uzmanı ve Danışman olarak görev yapıyor. Hocamız evli ve Nazlıgül’ün babası.
Gülay Hasdemir
Coğrafya
1962 Bodrum doğumlu olan Gülay Hoca, Muğla Öğretmen Lisesi ve İzmir Buca Yüksek Öğretmen Okulundan (9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi) mezun oldu. 1983'te Bitlis'te başladığı meslek hayatını uzun yıllar özel dershanelerde öğretmenlik, bölüm başkanlığı ve eğitim öğretim koordinatörlüğü yaparak sürdürdü, üniversite sınavlarına hazırlanan binlerce öğrenciye, öğrenme yoldaşı oldu. Alanıyla ilgili ders kitapları ve üniversite sınavlarına hazırlık test kitapları yazdı. Bir öğretmende bulunması gereken temel özelliklerin "bilgi, ilgi, sevgi" olduğuna inanan Gülay Hasdemir, hâlen Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretmen Mesleki Gelişim Uygulama ve Araştırma Merkezinde, öğretmen yetiştirme ve hizmet içi eğitimle ilgili çalışmalar yapıyor.
Nazım Sağlam
Türk Dili ve Edebiyatı
1979 yılından bu yana kesintisiz süren meslek yaşamında öğretmen ve yönetici olarak meslek liseleri, Anadolu liseleri, klasik ve özel liseler, dershaneler gibi farklı kurumlarda çalışmış olan Nazım Hoca, binlerce öğrencinin yetişmesine değerli katkılarda bulundu. Hocamız ayrıca, Türkçe ve edebiyat alanında sınavlara hazırlanma amaçlı yayınların yazılması ve redaksiyonunda görev aldı.
Çağla Aylin Taş
Biyoloji
Çağla Hoca, 1999 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra pedagojik formasyonunu Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesinden aldı. Ankara’daki çeşitli özel öğretim kurslarında biyoloji öğretmenliğiyle başlayan meslek yaşamını, biyoloji zümre başkanı olarak devam ettirerek birçok yayında koordinatör ve yazar olarak sürdürdü. Mesleğini seven ve sürekli gelişim odaklı bakan hocamız, çalışmalarına halen 2010 yılında Biyoloji Alan Uzmanı ve Test Uzmanı olarak başladığı Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ’de devam ediyor.

Raunt hocalarının videolarıyla kısa zamanda etkili ve kalıcı öğrenir, öğrendiklerini unutmazsın.

Arrow Down Icon

6 AYLIK PAKET
Kalan az zamanda, özel ders tadında, eksiklerini keşfeden akıllı yapısı ve sana özel çalışma önerileri ile verimli çalış!

Satın Al Bayrak
12 Sınıflar ve Mezunlar için
Satın Al Buton

Son 1200 adet Raunt paketi

Satın Al Bayrak

TEK SINIF FİYATINA 2 SINIF AVANTAJI
Gelecek senenin Raunt paketini bu senenin fiyatıyla al, hem sınavda hem cüzdanında avantajı yakala!

9-10-11. Sınıflar için
Satın Al Buton

Son 1200 adet Raunt paketi

Raunt Ürünlerini İncele

Üniversite Hazırlık
12. Sınıf MF Paket
12.Sınıf
SAY (MF)
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
774 TL
Üniversite Hazırlık
12. Sınıf TM Paket
12.Sınıf
EA (TM)
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
774 TL
Ü.H. ve Okula Destek
11. Sınıf MF Paket
11.Sınıf
SAY (MF)
12. Sınıf MF Paket
1290 TL
Ü.H. ve Okula Destek
11. Sınıf TM Paket
11.Sınıf
EA (TM)
12. Sınıf MF Paket
1290 TL
Ü.H. ve Okula Destek
10. Sınıf Paket
10.Sınıf
12. Sınıf MF Paket
990 TL
Ü.H. ve Okula Destek
9. Sınıf Paket
9.Sınıf
12. Sınıf MF Paket
990 TL
Avantaj Bant

Bu sene 11. Sınıf MF
Gelecek sene 12. Sınıf MF

11. Sınıf + 12. Sınıf
SAY (MF) Üniversiteye Hazırlık
11+12 Bundle Paket
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
1176 TL
Avantaj Bant

Bu sene 11. Sınıf TM
Gelecek sene 12. Sınıf TM

11. Sınıf + 12. Sınıf
EA (TM) Üniversiteye Hazırlık
11+12 Bundle Paket
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
1176 TL
Avantaj Bant

Bu sene 10. Sınıf MF
Gelecek sene 11. Sınıf MF

10. Sınıf + 11. Sınıf
SAY (MF) Ü.H. Okula Destek
10+11 Bundle Paket
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
1176 TL
Avantaj Bant

Bu sene 10. Sınıf TM
Gelecek sene 11. Sınıf TM

10. Sınıf + 11. Sınıf
EA (TM) Ü.H. Okula Destek
10+11 Bundle Paket
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
1176 TL
Avantaj Bant

Bu sene 9. Sınıf
Gelecek sene 10. Sınıf

9. Sınıf + 10. Sınıf
Okula Destek
9+10 Bundle Paket
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
1176 TL

RAUNT CEP UYGULAMASI SENİN OLDUĞUN HER YERDEDİR

Dijital ve basılı materyallerle elde edilen verileri mükemmel bir şekilde bütünleştiren Raunt’un akıllı telefon uygulamasıyla, kağıt kalemle çözdüğün testleri, sadece karekodlarını okutarak kolaylıkla dijital Raunt zekâsına taşıyabilir, böylece performansını kesintisiz takip edebilirsin.

Raunt Cep Telefonu Uygulaması

Raunt Cep Uygulaması’yla evde, yolda, istediğin her zaman ve her yerde konu anlatım ve çözüm videolarını izleyerek zamandan kazanır, bir kez daha diğer adayları yarı yolda bırakmış olmanın keyfini çıkarırsın. :)

Raunt Cep Telefonu Uygulaması
Tablet Uygulaması

Raunt Tablet Uygulaması

“Tabletim olmadan asla!” diyenler içindir.

Raunt’un birbirini bütünleyecek şekilde tasarlanan cep ve tablet uygulamaları, sana her yerde faydalanabileceğin eksiksiz bir üniversiteye hazırlık deneyimi sunar.

Raunt Tablet Uygulamasını Ücretsiz İndir

Tablet Uygulaması Tablet Uygulaması

Raunt Cep Uygulamasını Ücretsiz İndir

Tablet Uygulaması Tablet Uygulaması
Arrow Down Icon

RAUNT KİTAPLARI VE TESTLERİYLE,
SORULARI KAĞIT KALEMLE ÇÖZME ÖZGÜRLÜĞÜN SAKLIDIR

Raunt setinin kapsamlı basılı içeriklerinde; Çalışma Fasikülleri, Konu Kavrama Testleri (Yaprak Testler), Soru Bankaları ve 10 ayrı Basılı Deneme Sınavı bulunur.

Raunt’un, basılı içeriklerle dijital içeriklerin bütünleştirildiği yapısında, dilediğinde kağıt kalemle çalışma, soruları testin üzerinde çözme, özgürce karalama alışkanlığından kopmana gerek kalmadan ilerlersin.

section-14-bg
Arrow Down Icon

RAUNT, ÇÖZÜMÜ ANINDA İZLEYEBİLMENE OLANAK TANIR

Raunt’ta cevaplara ulaşmak için testi tamamlaman gerekmez. Herhangi bir testin sorularını çözerken, ister testin tamamını bitirip, cevaplarını ve çözüm videolarını izleyebilir, istersen de
“Soru çöz > Cevabını gör > Çözümünü izle > Sonraki soruya geç” akışında ilerleyebilirsin.

Bu özellik, çalışırken seni kısıtlamadan, nasıl daha hızlı ve verimli ilerlediğini görmeni ve zaman kazanmanı sağlar.

section-16-bg
Arrow Down Icon

RAUNT’UN SORU PERFORMANSI ÖZELLİĞİ
KENDİNİ DİĞER KULLANICILARLA KIYASLAMANI SAĞLAR

Haftada, ayda, yılda kaç soru çözdüğünü bilmek, kendi ritminin farkında olmak açısından önemlidir. Raunt, sana çözdüğün soru sayısını vermekle kalmaz, “Raunt Soru Sıralaması”nda, diğer adaylar arasındaki yerini de gösterir.

Kendi performansını diğer Raunt kullanıcılarıyla karşılaştırarak ilerlemek, bu performans liginde üst sıralara yükselmek, aynı zamanda motivasyonunu da yükseltecektir.

section-16-bg
Arrow Down Icon

Raunt Ürünlerini İncele

Üniversite Hazırlık
12. Sınıf MF Paket
12.Sınıf
SAY (MF)
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
774 TL
Üniversite Hazırlık
12. Sınıf TM Paket
12.Sınıf
EA (TM)
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
774 TL
Ü.H. ve Okula Destek
11. Sınıf MF Paket
11.Sınıf
SAY (MF)
12. Sınıf MF Paket
1290 TL
Ü.H. ve Okula Destek
11. Sınıf TM Paket
11.Sınıf
EA (TM)
12. Sınıf MF Paket
1290 TL
Ü.H. ve Okula Destek
10. Sınıf Paket
10.Sınıf
12. Sınıf MF Paket
990 TL
Ü.H. ve Okula Destek
9. Sınıf Paket
9.Sınıf
12. Sınıf MF Paket
990 TL
Avantaj Bant

Bu sene 11. Sınıf MF
Gelecek sene 12. Sınıf MF

11. Sınıf + 12. Sınıf
SAY (MF) Üniversiteye Hazırlık
11+12 Bundle Paket
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
1176 TL
Avantaj Bant

Bu sene 11. Sınıf TM
Gelecek sene 12. Sınıf TM

11. Sınıf + 12. Sınıf
EA (TM) Üniversiteye Hazırlık
11+12 Bundle Paket
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
1176 TL
Avantaj Bant

Bu sene 10. Sınıf MF
Gelecek sene 11. Sınıf MF

10. Sınıf + 11. Sınıf
SAY (MF) Ü.H. Okula Destek
10+11 Bundle Paket
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
1176 TL
Avantaj Bant

Bu sene 10. Sınıf TM
Gelecek sene 11. Sınıf TM

10. Sınıf + 11. Sınıf
EA (TM) Ü.H. Okula Destek
10+11 Bundle Paket
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
1176 TL
Avantaj Bant

Bu sene 9. Sınıf
Gelecek sene 10. Sınıf

9. Sınıf + 10. Sınıf
Okula Destek
9+10 Bundle Paket
12. Sınıf MF Paket
12. Sınıf MF Paket
1176 TL
12 MF Header
12. Sınıf MF Paketi
Dijital İçerik Listesi
60.000 Test Sorusu
1.781 Konu Anlatım Videosu (180 Saat)
Hızlı Tekrar için Tüm Konulara ait 497 Konu Özeti
Toplam 840 Saat Uzunluğunda Soru Çözüm Videoları
Geçmiş Yıllara ait 2.171 Üniversiteye Giriş Sınav Sorusu ve Videolu Çözümleri
Türkiye Genelinde Uygulanan 15 YKS Deneme Sınavı
Basılı İçerik ListesiAdet
YGS Dil ve Anlatım Çalışma Fasikülü 4
YGS Matematik-Geometri Çalışma Fasikülü 8
LYS Matematik-Geometri Çalışma Fasikülü 12
YGS-LYS Fizik Çalışma Fasikülü 8
YGS-LYS Kimya Çalışma Fasikülü 7
YGS-LYS Biyoloji Çalışma Fasikülü 7
YGS Dil ve Anlatım Soru Bankası 1
YGS Matematik-Geometri Soru Bankası 1
LYS Matematik Soru Bankası 1
LYS Geometri Soru Bankası 1
YGS-LYS Fizik Soru Bankası 1
YGS-LYS Kimya Soru Bankası 1
YGS-LYS Biyoloji Soru Bankası 1
YGS Dil ve Anlatım Test Kitabı - 85 Yaprak Test 1
YGS Matematik Test Kitabı - 84 Yaprak Test 1
YGS-LYS Geometri Test Kitabı - 164 Yaprak Test 1
LYS Matematik Test Kitabı - 139 Yaprak Test 1
YGS-LYS Fizik Test Kitabı - 160 Yaprak Test 1
YGS-LYS Kimya Test Kitabı - 136 Yaprak Test 1
YGS-LYS Biyoloji Test Kitabı - 101 Yaprak Test 1
YGS Deneme Sınavları (YKS Deneme Sınavı Gönderilecektir) 5
LYS Deneme Sınavı LYS-1 Kitapçığı (Matematik) (YKS Deneme Sınavı Gönderilecektir) 5
LYS Deneme Sınavı LYS-2 Kitapçığı (Fizik-Kimya-Biyoloji) (YKS Deneme Sınavı Gönderilecektir) 5
12 TM Header
12. Sınıf TM Paketi
Dijital İçerik Listesi
66.000 Test Sorusu
1.751 Konu Anlatım Videosu (150 Saat)
Toplam 700 Saat Uzunluğunda Soru Çözüm Videoları
Hızlı Tekrar için Tüm Konulara ait 485 Konu Özeti
Geçmiş Yıllara ait 1.916 Üniversiteye Giriş Sınav Sorusu ve Videolu Çözümleri
Türkiye Genelinde Uygulanan 15 YKS Deneme Sınavı
Basılı İçerik ListesiAdet
YGS Dil ve Anlatım Çalışma Fasikülü 4
LYS Türk Edebiyat Çalışma Fasikülü 4
YGS Tarih Çalışma Fasikülü 4
YGS-LYS Coğrafya Çalışma Fasikülü 8
YGS Felsefe Çalışma Fasikülü 2
YGS Matematik-Geometri Çalışma Fasikülü 8
LYS Matematik-Geometri Çalışma Fasikülü 12
YGS-LYS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Çalışma Fasikülü 1
YGS Dil ve Anlatım Soru Bankası 1
LYS Türk Edebiyat Soru Bankası 1
YGS Tarih Soru Bankası 1
YGS-LYS Coğrafya Soru Bankası 1
YGS Felsefe Soru Bankası 1
YGS Matematik-Geometri Soru Bankası 1
LYS Matematik Soru Bankası 1
LYS Geometri Soru Bankası 1
YGS Dil ve Anlatım Test Kitabı - 85 Yaprak Test 1
LYS Türk Edebiyat Test Kitabı - 55 Yaprak Test 1
YGS Tarih Test Kitabı - 73 Yaprak Test 1
YGS-LYS Coğrafya Test Kitabı - 96 Yaprak Test 1
YGS Felsefe Test Kitabı - 40 Yaprak Test 1
YGS-LYS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Test Kitabı - 32 Yaprak Test 1
LYS Matematik Test Kitabı - 139 Yaprak Test 1
YGS-LYS Geometri Test Kitabı - 164 Yaprak Test 1
LYS Matematik Test Kitabı - 139 Yaprak Test 1
YGS Deneme Sınavları (YKS Deneme Sınavı Gönderilecektir) 5
LYS Deneme Sınavı LYS-1 Kitapçığı (Matematik) (YKS Deneme Sınavı Gönderilecektir) 5
LYS Deneme Sınavı LYS-3 Kitapçığı (Edebiyat-Coğrafya-1) (YKS Deneme Sınavı Gönderilecektir) 5
11 TM Header
11. Sınıf TM Paketi
Dijital İçerik Listesi
40.000 Test Sorusu
1.280 Konu Anlatım Videosu (126 Saat)
Hızlı Tekrar için Tüm Konulara ait 348 Konu Özeti
Toplam 620 Saat Uzunluğunda Soru Çözüm Videoları
Geçmiş Yıllara ait 1.420 Üniversiteye Giriş Sınav Sorusu ve Videolu Çözümleri
Türkiye Genelinde Uygulanan 3 SDS, 7 YKS Deneme Sınavı
Basılı İçerik ListesiAdet
Matematik Çalışma Fasikülü 5
Dil ve Anlatım Çalışma Fasikülü 3
Türk Edebiyatı Çalışma Fasikülü 3
Coğrafya Çalışma Fasikülü 3
T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Çalışma Fasikülü 3
Felsefe Çalışma Fasikülü 3
Matematik Soru Bankası 5
Dil ve Anlatım Soru Bankası 3
Türk Edebiyatı Soru Bankası 3
Coğrafya Soru Bankası 3
T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası 3
Felsefe Soru Bankası 3
YGS Matematik-Geometri Konu Anlatım 1
YGS Dil ve Anlatım Konu Anlatım 1
YGS Sosyal Bilimler Konu Anlatım 1
YGS Matematik-Geometri Soru Bankası 1
YGS Dil ve Anlatım Soru Bankası 1
YGS Sosyal Bilimler Soru Bankası 1
11 MF Header
11 MF Paketi
Dijital İçerik Listesi
49.000 Test Sorusu
1340 Konu Anlatım Videosu (135 Saat)
Hızlı Tekrar için Tüm Konulara ait 372 Konu Özeti
Toplam 810 Saat Uzunluğunda Soru Çözüm Videoları
Geçmiş Yıllara ait 1.629 Üniversiteye Giriş Sınav Sorusu ve Videolu Çözümleri
Türkiye Genelinde Uygulanan 3 SDS, 7 YKS Deneme Sınavı
Basılı İçerik ListesiAdet
Matematik Çalışma Fasikülü 5
Fizik Çalışma Fasikülü 4
Kimya Çalışma Fasikülü 5
Biyoloji Çalışma Fasikülü 3
Dil ve Anlatım Çalışma Fasikülü 3
Türk Edebiyatı Çalışma Fasikülü 3
T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Çalışma Fasikülü 3
Felsefe Çalışma Fasikülü 3
Matematik Soru Bankası 5
Fizik Soru Bankası 4
Kimya Soru Bankası 5
Biyoloji Soru Bankası 3
Dil ve Anlatım Soru Bankası 3
Türk Edebiyatı Soru Bankası 3
T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası 3
Felsefe Soru Bankası 3
YGS Matematik-Geometri Konu Anlatım 1
YGS Fen Bilimleri Konu Anlatım 1
YGS Dil ve Anlatım Konu Anlatım 1
YGS Matematık-Geometri Soru Bankası 1
YGS Fen Bilimleri Soru Bankası 1
YGS Dil ve Anlatım Soru Bankası 1
10. Sınıf Header
10. Sınıf Paketi
Dijital İçerik Listesi
24.000 Test Sorusu
780 Konu Anlatım Videosu (79 Saat)
Hızlı Tekrar için Tüm Konulara ait 246 Konu Özeti
950 Canlandırmalı Konu Anlatımı (46 Saat)
170 Etkileşimli Deney ve Etkinlik
Toplam 400 Saat Uzunluğunda Soru Çözüm Videoları
Geçmiş Yıllara ait 900 Üniversiteye Giriş Sınav Sorusu ve Videolu Çözümleri
Türkiye Genelinde Uygulanan 6 Süreç Değerlendirme Sınavı
Basılı İçerik ListesiAdet
Matematik Çalışma Fasikülü 6
Fizik Çalışma Fasikülü 4
Kimya Çalışma Fasikülü 4
Biyoloji Çalışma Fasikülü 3
Türk Dili ve Edebiyatı Çalışma Fasikülü 4
Tarih Çalışma Fasikülü 3
Coğrafya Çalışma Fasikülü 4
Matematik Soru Bankası 6
Fizik Soru Bankası 4
Kimya Soru Bankası 4
Biyoloji Soru Bankası 3
Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası 4
Tarih Soru Bankası 3
Coğrafya Soru Bankası 4
9. Sınıf Header
9. Sınıf Paketi
Dijital İçerik Listesi
20.000 Test Sorusu
710 Konu Anlatım Videosu (72 Saat)
Hızlı Tekrar için Tüm Konulara ait 239 Konu Özeti
1.050 Canlandırmalı Konu Anlatımı (51 Saat)
230 Etkileşimli Deney ve Etkinlik
Toplam 330 Saat Uzunluğunda Soru Çözüm Videoları
Geçmiş Yıllara ait 850 Üniversiteye Giriş Sınav Sorusu ve Videolu Çözümleri
Türkiye Genelinde Uygulanan 6 Süreç Değerlendirme Sınavı
Basılı İçerik ListesiAdet
Matematik Çalışma Fasikülü 5
Fizik Çalışma Fasikülü 3
Kimya Çalışma Fasikülü 4
Biyoloji Çalışma Fasikülü 2
Türk Dili ve Edebiyatı Çalışma Fasikülü 4
Tarih Çalışma Fasikülü 3
Coğrafya Çalışma Fasikülü 3
Matematik Soru Bankası 5
Fizik Soru Bankası 3
Kimya Soru Bankası 4
Biyoloji Soru Bankası 2
Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası 4
Tarih Soru Bankası 2
Coğrafya Soru Bankası 3

BU FIRSAT KAÇMAZ!

53.700 kişi üniversite sınavına
Raunt’la hazırlanıyor.
Sen de onlardan biri ol!

✔ Yeni sınav sistemine (YKS) uyumlu
✔ 75 adet üniversite hazırlık kitabı
✔ 650 saat ders anlatım videosu

tt logo

Son 1200 adet Raunt paketi

tt logo
tt logo
tt logo

Raunt Deneyim Merkezleri’ne Gelin, Raunt’u Deneyimleyin

Raunt Deneyim Merkezleri, kazanma konusunda kararlı üniversite adaylarını ve çocuğunun geleceğiyle yakından ilgilenen anne babaları bekliyor.

Ankara, İstanbul, İzmir, İskenderun, Bandırma, Konya, Malatya , Edirne ve Uşak’ta bulunan Deneyim Merkezleri adreslerini, yanda bulunan turuncu menüdeki “Deneyim Merkezleri” bölümünden öğrenebilirsiniz.

Canlı Raunt Online Tanıtımlarına Katılın
Raunt’u Yakından Tanıyın!

Bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan, Raunt uzmanlarının internet üzerinden tüm Türkiye’ye yapacağı canlı tanıtımlara katılın. Tüm merak ettiklerinizi sorarak Raunt’u yakından tanıyın.

tt logo

6 AYLIK PAKET
Kalan az zamanda, özel ders tadında, eksiklerini keşfeden akıllı yapısı ve sana özel çalışma önerileri ile verimli çalış!

Satın Al Bayrak
12 Sınıflar ve Mezunlar için
Satın Al Buton

Son 1200 adet Raunt paketi

Satın Al Bayrak

TEK SINIF FİYATINA 2 SINIF AVANTAJI
Gelecek senenin Raunt paketini bu senenin fiyatıyla al, hem sınavda hem cüzdanında avantajı yakala!

9-10-11. Sınıflar için
Satın Al Buton

Son 1200 adet Raunt paketi