Bilgi İçin

Benzersiz Raunt Özellikleri

Seni adım adım hedefine ulaştırır!

Online İçerikler
Online İçerikler

Uzman Hocaların Ders Anlatım Videoları
Özel Dersleri Evine Getirir!

Raunt’ta, Türkiye’nin üniversiteye hazırlıkta en deneyimli hocaları, akıcı konu anlatım ve soru çözüm videolarıyla odana kadar gelir. Konuların detaylarıyla anlatıldığı bu videolar, istediğin zaman istediğin kadar tekrar etme şansına sahip olduğun özel dersler niteliğindedir.

TM, MF ve TS alanlarında yaklaşık 200.000 soru, toplam 2.000 saat uzunluğunda anlatımlı çözüm videosu, önceki yılların ÖSYM üniversite sınav soruları ve çözümleri, hızlı tekrarlar için 1500’e yakın konu özeti ve 30 ayrı YGS-LYS Deneme Sınavı dijital olarak parmağının ucundadır.

 
 
 
Ölçme ve Değerlendirme

Tüm Basılı Soruların Çözüm Videoları
Farklı Tüm Soru Tiplerine Hakim Olmanı Sağlar

Raunt’ta çözümsüz soru yoktur! Hocaların detaylı anlatımlarını içeren çözüm videoları, YGS ve LYS’de çıkabilecek tüm sorularla önceden karşılaşmanı ve çözüm yollarına hakim olmanı sağlar.

Daha önce sorulmuş sorular her zaman yol gösterici olduğundan, önceki yılların ÖSYM üniversite giriş sınavlarında çıkmış sorular ve çözümleri de Raunt’ta yer alır.

 
 
 
YGS-LYS Deneme Sınavları

YGS-LYS Deneme Sınavları
Türkiye Başarı Sıralamanı Verir!

Raunt YGS-LYS Deneme Sınavları, bu sınavlara Türkiye genelinde katılan on binlerce aday arasındaki başarı sıralamanı gösterir, Raunt da çalışmalarına bu sınav sonuçları doğrultusunda yön verir. Bu sınavlar aynı zamanda, gerçek sınav deneyimini birebir yaşayabilmen için çok önemli bir fırsattır.

 
 
 
YGS-LYS Deneme Sınavları

Konu Özetleri
Sınav Öncesi Konuları Tekrar Etmeni Kolaylaştırır

Raunt Konu Özetleri; hızlı tekrarlar yapmak, öğrendiklerini pekiştirmek, unuttuklarını hatırlamak için sınav öncesi sık başvuracağın pratik çözümlerdir.

Sorumlu olduğun tüm derslerin konularını, en kritik bilgileri ve formülleri bir arada bulabileceğin bu özet dokümanlar, basılabilir özelliğiyle her an elinin altındadır.

 
 
 
Online İçerikler

Akıllı Öneri Sistemi
Eksiklerini Zamanında Tamamlamanı Sağlar

Akıllı Öneri Sistemi’yle eksiklerini gidermeni sağlayan Raunt, detaylı bir eksik analizi sonucunda, çözdüğün testlerde yaptığın yanlışlara göre eksik olduğun alanları belirler. Bu eksiklerini tamamlamana yönelik sana özel eksik listeleri ve sadece zorlandığın konulardan oluşan yine sana özel testler hazırlar.

Bu listelere ve testlere göre, konuların tümünü tekrar çalışmana gerek kalmadan, seni en küçük bilgi parçasına yönlendirir. Böylece, 2 saat ayırman gereken bir konuya belki de yalnızca 15 dakika çalışarak eksiklerini hızlı bir şekilde tamamlayabilirsin. Raunt, eksiksiz ilerlemeni, hedef ve zaman yönetimi konusunda önemli ölçüde avantaj elde etmeni sağlar.

 
 
 
Rehberlik

Kişisel Rehberlik
Hedefine Odaklar, Adım adım Yönlendirir

Seni tanıyıp anlayarak, tek rauntta hedefine ulaşman için sana rehberlik etmek ve kazanmanı sağlamak üzere geliştirilen Raunt, üniversiteye hazırlık sürecini hedeflerin doğrultusunda tasarlayan dinamik bir zekâya sahiptir.

Hazır Bulunuşluk Sınavı sonuçlarına göre oluşturacağın tercih listesini dikkate alarak senin için uygun bölümler önerir, seninle birlikte, YGS ve LYS’de başarıyla sonuçlanacak olan bir yola çıkar.

 
 
 
Takvim

Kişisel Çalışma Planlaması (Takvim)
Sana özel Planlama Sunar

Raunt’ta attığın her adım, burada sana özel bir çalışma takvimine dönüşür. Üniversiteye hazırlık sürecin Raunt Akıllı Çalışma Stratejileri'yle senin adına, hedeflerin kapsamında planlanır.

Sistem; neyi, ne zaman, hangi derinlikte çalışman gerektiğini planlar, süreç içerisindeki gelişimini, takvime uygun çalışıp çalışmadığını kesintisiz takip eder ve planlamayı performansına göre sürekli günceller.

 
 
 
Raporlar
Raporlar
Raporlar
Raporlar
Raporlar

Sürekli Performans Takibi (Ölçme Değerlendirme / Raporlar)
Adım Adım Gelişimini Gösterir

Raunt’un akıllı ölçme değerlendirme sistemi, süreç içerisinde performansını sürekli takip eder, mevcut durumuna dair geri bildirimler sunar ve çalışma planını, gerektiğinde hedeflerini günceller.

Sınav sonuçlarını, sadece “doğru-yanlış-net” gibi sayısal değerlerle vermekle kalmaz. Eksik analizi ve gelişim dosyasıyla mevcut durumunu raporlayarak hedefine yakınlığını, yeterlik düzeyini, akademik gelişimini de takip eder.

Raunt Gelişim Raporları ders bazındaki gelişimini, Genel Durum Raporu bir sonraki puan hedefin için ders, konu ve ünite bazında yeterliğini, Testler Raporu hedef puanın kapsamında, ünite ve konu bazında öngörülen başarı yüzdesine ne kadar yaklaştığını, Deneme Sınavları Sonuç Raporu ise hedeflediğin üniversite ve bölümün yerleştirme puanına ne kadar yaklaştığını gösterir.

 
 
 
Online İçerikler
Raunt Cep Uygulaması

Raunt Cep Uygulamasını Ücretsiz İndir

Raunt Cep Uygulaması
Senin Olduğun Her Yerdedir

Dijital ve basılı materyallerle elde edilen verileri mükemmel bir şekilde bütünleştiren Raunt’un akıllı telefon uygulamasıyla, kağıt kalemle çözdüğün testleri kolaylıkla dijital Raunt zekâsına taşıyabilir, böylece performansını kesintisiz takip edebilirsin.

Basılı testlerin karekod veya test numarasıyla, ilgili cevap kağıdına erişerek cevaplarını sisteme girebilir, doğru cevapları görebilir, soruların çözüm videolarını cep telefonundan izleyebilirsin.

Raunt Cep Uygulaması; gönderdiği bildirimlerle çalışma programını, tekrar listeni, çözülmesi gereken testleri, deneme sınavlarını hatırlatarak, takviminle uyumlu ilerlemeni sağlar. Hedefine olan yakınlığını/uzaklığını gösteren rapora ve tahmini YGS-LYS puanı hesaplayabileceğin modüle de yine bu uygulamayla erişebilirsin.

 
 
 
Raunt Tablet Uygulaması

Raunt Tablet Uygulaması
“Tabletim olmadan asla!” diyenler içindir

Raunt’un birbirini bütünleyecek şekilde tasarlanan cep ve tablet uygulamaları, sana her yerde faydalanabileceğin eksiksiz bir üniversiteye hazırlık deneyimi sunar.

 
 
 

Raunt basılı yayınları incele.