ile okuma hızını artırdıkça sınavda kazanacağın ekstra süreyi buradan keşfedebilirsin.

Dakikada Okunan Kelime Sayısı

100
Kelime
800
Kelime
TYT
AYT
Okumaya
harcanan süre
Çözüme
kalan süre
ile kazancın: -
* TYT ve AYT sınavlarının her biri yaklaşık 10.000 kelimeden oluşmaktadır.

Hem okul sınavlarında hem de kısa sürede çok sayıda soru çözmeyi gerektiren YKS’de ihtiyacın olan zamanı doğru kullanmak. Bu nedenle, hızlı ve anlayarak okuyup zaman kazanman için hızlı okuma programı Hızlıgo’yla yanındayız.

Raunt’un “Okula Dönüş Kampanyası” kapsamında tüm kullanıcılarına hediyesi olan Hızlıgo’yla okuma hızını ikiye katlayacak, YKS de dâhil olmak üzere tüm sınavlarda başarını artıracaksın!

Hızlıgo Nedir? (www.hizligo.com)

Hızlıgo, okuma hızını bilimsel yöntemlerle artıran online hızlı okuma programıdır.

  • Günde sadece 20 dakika düzenli olarak Hızlıgo’yla çalıştığında “sınav yetişmeyecek” kabusun sona erecek.
  • AYT-TYT sınavlarında uzun paragraf sorularını bir kerede anlayacak, başa dönmeden ve zaman kaybetmeden soruları hızlıca yanıtlayabileceksin.
  • Ayrıca göz ve odaklanma egzersizleriyle dikkat, konsantrasyon ve odaklanma becerilerini geliştirebileceksin.
  • Hızlıgo'yla okuma hızın arttıkça sınavda soru çözmeye daha çok zamanın kalacak. Okuma hızına göre soru çözmeye ayırabileceğin süreyi Hızlıgo senin için hesaplayacak. Böylece sınavda zaman yönetimini daha iyi yapabileceksin.
  • Her dersten oluşan mini testlerle hız performansını fark edip, sınavdaki hızını öngörerek zaman yönetimi yapma konusunda kendini geliştirebileceksin.
  • Hızlıgo’da okuma egzersizleri, MEB öğretim programına uygun ve her dersten metinlerle yapılıyor. Bu sayede Hızlıgo’yla okuma hızını artırırken ders tekrarı da yapmış olacaksın.

17 Eylül 2021 - 5 Ekim 2021 tarihleri arasında Raunt alan tüm kullanıcılarımıza 24 saat içinde Hızlıgo hediyeleri tanımlanacaktır. Tanımlamanın ardından Hızlıgo’yu hemen kullanmaya başlayabilirsin. Bu kampanya sadece bireysel satın almalarda geçerlidir. Kurumsal olarak okul üzerinden yapılan satın almaları kapsamamaktadır.

Kendine uygun Raunt Paketi’ni hemen seç, hem şanslı Rauntlulardan biri ol hem de Hızlıgo tayfasına katılarak okuma hızınla YKS’de rakiplerine fark at!