Raunt gizlilik ve güvenlik politikaları gereği kişisel verilerinizin korunması hususu önem arz etmektedir. Konuyla ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin En Güçlü Kitap ve Test Yayıncıları Burada!

Raunt yks tyt ve ayt kitapları basılı olarak kutu içerisinde gönderilir. Raunt kitapları, palme ve limit yayınları işbirliğiyle güçlendi. Üniversiteye hazırlık kitapları, 9 sınıf kitapları ve 10 sınıf kitapları özenle hazırlanmıştır. Yeni müfredata ve sınav sistemine uygundur.
Öğrencileriniz Kağıt Kalemle Çözdüğünde de Raunt Zekâsı Değerlendirir!

Basılı içeriklerle dijital içeriklerin ustalıkla bütünleştirildiği Raunt’ta, öğrencilerinizin dilediklerinde kağıt kalemle çalışma, soruları testin üzerinde çözme, özgürce karalama alışkanlığından kopmalarına gerek kalmaz.

Öğrencileriniz soruları kağıt, kitap üzerinde çözüp cevaplarını Raunt Cep Uygulaması, tablet uygulaması ya da web üzerinden sisteme aktarır. Bu şekilde Raunt, öğrencilerinizin ilgili konuyu kapsayan yaprak testler, tekrar testleri ve dijital testlerdeki performansını bir arada görerek sonuçlarını değerlendirmeyi, gelişimini kesintisiz takip etmeyi sürdürür.

Basılı yayın setindeki kitaplarda, tüm sorular zorluk seviyelerine göre belirlenerek hazırlanmıştır. Çözdüğü her testle öğrenciyi daha iyi tanıyan Raunt, öğrencinin mevcut durumuna ve seviyesine uygun önerilerde bulunur. Yanlış cevapladığı ya da boş bıraktığı sorulardaki eksik bilgilerini tamamlaması için doğrudan ilgili konu anlatımlarına yönlendirir.

Konu Anlatımı Kitapları

Raunt’un basılı yayınları arasında Konu Anlatımı Kitapları yer alır.

Konu tekrarları ve pekiştirme amaçlı kullanılan kitaplar ile öğrenciler konuları hızlıca tekrar edip testleri çözerek, konuya hakimiyetlerini artırabilirler.

Konu Anlatımı Kitapları öğrencilere hızlı tekrarlar için kolaylık sağlar, aynı zamanda Akıllı Tahta Uygulaması’yla bütünleşik çalışan bir uygulamadır.

Konu Kavrama Testleri

Öğrencilerinizin konularla ilgili mevcut durumlarını görebilmeleri için ilk olarak çözmeleri gereken testlerdir.

Öğrencileriniz Raunt Cep Uygulaması’yla çözdükleri testlerdeki doğru, yanlış cevapladıkları ve boş bıraktıkları sorularla yeterliklerini görebilir, eksiklerini hızla tamamlamak için soruların çözüm videolarını izleyebilirler.

Yaprak testler üç farklı zorluk seviyesinden oluşur. Raunt öğrenciyi tanımaya başladıkça, hangi testi önce çözeceği konusunda yönlendirecektir.

Soru Bankaları

SAY ve EA olmak üzere her ders için ayrı düzenlenmiş Soru Bankaları, konu bazında, farklı zorluk seviyelerinde testler içeren kaynaklardır.

Öğrencileriniz soru bankalarının içerdiği testlerle kendilerini değerlendirirken, TYT ve AYT’de karşılaşacakları soru tiplerine hakimiyetlerini ve soru çözme pratiklerini artırırlar.

SDS - YKS Deneme Sınavları

TYT ve AYT’de başarılı olmanın önemli bir bileşeni de erken sınav deneyimi yaşamaktan geçer.

Raunt SDS (Süreç Değerlendirme Sınavı) ve TYT - AYT Deneme Sınavları öğrencilerin hem zaman yönetimi becerisini artırmalarına hem de gerçek sınavlar için stratejiler geliştirmelerine olanak sunar. Bu sınavların kritik bir özelliği de öğrencinin kendi durumunu diğer adaylarla karşılaştırabilmesidir.

Raunt Paketlerindeki Kitaplar

* Sebit, Raunt paketlerinde yer alan basılı kaynakların adet ve yayınevleri değişim hakkını saklı tutar.

Raunt Kitaplarıyla İlgili Merak Ettikleriniz için…