Raunt gizlilik ve güvenlik politikaları gereği kişisel verilerinizin korunması hususu önem arz etmektedir. Konuyla ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

9. Sınıftan 12. Sınıfın Sonuna Kadar Bütünsel Çözümler Sunar

Okul ve Üniversiteye Giriş Başarısı için
En Yenilikçi ve Sonuç Odaklı Çözüm

Raunt zekâsı kazandırır!

Raunt, üniversiteye hazırlık sürecinde 9. sınıftan 12. sınıfın sonuna kadar ders ve sınav başarısını artıran, her öğrenciye özel rehberlik hizmeti, çalışma planlaması ve zengin içerik sunan, Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş üniversiteye hazırlık ürünüdür. Raunt’un dinamik zekâsı, kullanıcısını yakından tanıyıp yönlendirir, Akıllı Öneri Sistemi’yle eksiklerini zamanında tamamlamasını sağlar ve performansını sürekli takip eder. Bu benzersiz özellikler, bütünleştirilmiş dijital ve basılı içeriklerle desteklenerek öğrencilerinizi adım adım hedeflerine ulaştırır. Bugüne kadar sunulmuş en yenilikçi ve sonuç odaklı üniversiteye hazırlık çözümü olan Raunt, “Okullara Özel” kullanımıyla, öğrenciler için olduğu kadar öğretmenler, okul yöneticileri ve veliler için de ayrıcalıklar sunar.

Raunt zekâsı kazandırır!

Raunt, öğrencilerinizi tek tek tanıyan, onların neyi, ne kadar öğrendiğini takip eden; aynı zamanda okulunuza takvim ve planlama sunan dinamik bir zekâya sahiptir.

Raunt’un her öğrenciye özel sunduğu rehberlik sistemi, öğrencilerinizin üniversite bölümlerine yönelik tercihlerini belirlemelerini kolaylaştırır, bu hedefe ulaşmaları için yapılması gerekenleri adım adım planlar ve performanslarını sürekli ölçer.

Öğrencilerin ölçülen sınav sonuçlarını ve çalışma takvimine göre gelişim durumlarını da okul yönetimine ve öğretmenlere raporlayan Raunt zekâsı, tüm raporları Raunt Rehberlik bölümüne aktararak, öğrencilerinizle ilgili en doğru yönlendirmenin yapılmasını sağlar.

Veriye Dayalı Bütünleşik Akıllı Eğitim Süreciyle Hedefe Adım Adım Ulaştırır!

Raunt, öğrencilerin üniversiteye hazırlık süreci boyunca, yerleşmek istedikleri üniversite ve bölümlere göre elde etmeleri gereken hedef puanları belirler ve buna göre her bir öğrenci için tamamen kişiselleştirilmiş bir öğretim sistemi uygular.
Raunt’la yüz yüze ve dijital eğitimin harmanlandığı veriye dayalı bütünleşik akıllı eğitim süreci işletilir.

Kurumunuza bütünsel çözümler sunar!

Raunt’la Öğrencileriniz Kazanır!
Raunt, öğrencilerinizi akademik anlamda tek tek tanıyan, onlara kişiye özel takvim ve planlama sunan, neyi, ne kadar öğrendiklerini takip eden dinamik zekâsıyla öğrencilerinizi adım adım hedeflerine ulaştırır.

Raunt’la Öğretmenleriniz Kazanır!
Öğretmenleriniz, derslerin yanı sıra üniversiteye hazırlık sürecini Raunt’un zengin materyal kütüphanesi ve soru bankasından oluşan güçlü içeriğiyle yönetir.

Raunt’la Yöneticileriniz Kazanır!
Raunt’la yöneticiler, öğretmenlerine ve öğrencilerine bütünsel bir üniversiteye hazırlık hizmeti sunarak, süreci kurum olarak eksiksiz ve verimli bir şekilde yönetirler.

Raunt ile Velileriniz Kazanır!
Raunt’la velileriniz, çocuğunun üniversiteye çok kapsamlı ve güvenilir bir kaynakla hazırlandığından emin olur.

Raunt zekâsı kazandırır!

Canlı Destek

_ +

Canlı Destek