2023 Setleri için Erken Kayıtta Son Günler!

9, 10, 11. sınıf öğrencileri ve YKS 2023’e hazırlanan üniversite adayları için Raunt’un her yıl büyük ilgi gören “Erken Kayıt Dönemi” sona eriyor.

Raunt’a erken kayıt yaptıranlar, gelecek yılın Raunt paketini bu yılın fiyatıyla alarak büyük fiyat avantajı yakalıyor.

Erken kayıt döneminde “Raunt Dijital”le bu yılın eksiklerini tamamlama fırsatı, gelecek dönemin tam paketi, Raunt Yaz Okulu ve yeni dönem fiyat artışından etkilenmeden Raunt’a sahip olma avantajı bir arada sunuluyor.

Okullar kapandıktan sonra Raunt Yaz Okulu’yla gelecek yıl için çalışmalara başlayabilecek olan öğrenciler, böylece yaz dönemini de verimli değerlendirmiş olacaklar. Öğrenciler, bu yılın eksiklerini tamamlamak için Raunt’un hediyesi olan kendi sınıf seviyelerindeki dijital içeriklerden ve Raunt Yaz Okulu’ndan 13 Ağustos’a kadar yararlanabilecekler.

12. sınıflar 15 Ağustos’ta; 9, 10 ve 11. sınıflar ise okulların açılmasıyla Raunt Dijital’de yeni döneme başlayacaklar. Gelecek döneme ait olan kitap setleri ise son güncellemeler yapıldıktan sonra Ağustos’un son haftasından itibaren 12. sınıf (YKS 2023) kitap setlerinden başlamak üzere öğrencilere kargoyla ulaştırılacak.

Sen de hemen al, Raunt’ta Erken Kayıt Dönemi fırsatını kaçırma! Hem fiyat avantajından yararlan hem de gelecek seneye eksiksiz hazırlan!

Raunt Dijital + Kitap Setleri’ni incelemek için tıkla!