Hızlı Okuma Programı HIZLIGO
HIZLIGO'yla Okuma Hızını Artır, Sınavlarda Fark Yarat!
HIZLIGO, hem okul sınavlarında hem de TYT, AYT ve LGS gibi kısa sürede çok sayıda soru çözmeyi gerektiren merkezî sınavlarda öğrencinin anlayarak hızlı okumasını ve fazladan zaman kazanmasını sağlayarak sınav başarısını artırır.
HIZLIGO'yla öğrenci;
 • Okuma hızını haftalar içinde iki katına çıkarır ve merkezî sınavlarda fazladan 30 dakikaya kadar zaman kazanır.
 • Uzun paragraf sorularını bir kerede anlayıp, yanıtlayarak "sınav yetişmeyecek" endişesi yaşamaz.
 • Dikkat, konsantrasyon ve odaklanma becerilerini geliştirir.
 • MEB öğretim programına, LGS-YKS gibi merkezî sınavlara ve her sınıf seviyesine uygun metinlerle çalışır. Böylece hem ders tekrarı yapar hem de sınavlara hazırlanır.
 • 36 adımlık sertifika programını tamamladıktan sonra online katılım sertifikası almaya hak kazanır.
 • “Hız Koruma Programı” sayesinde ulaştığı okuma hızını korur.
Aylık 'den Başlayan Fiyatlarla
-
Bilgilendirme
 • Satın alma işlemi tamamlandığında HIZLIGO kullanıma açılmaktadır.
 • Bu paketin lisansı satın alma işlemi tamamlandıktan sonra 365 gün geçerlidir.
Raunt Teslim İkonları
HIZLIGO Sınav Başarısını Nasıl Artırır?
Raunt 11. Sınıf Paket İmajı
HIZLIGO’yla öğrenci; günde sadece 20 dakikalık düzenli çalışmayla okuma hızını haftalar içinde iki kat artırır, sınavlarda fazladan zaman kazanır. Böylece öğrencinin “sınav yetişmeyecek” kaygısı sona erer. LGS ve TYT-AYT’de çıkan uzun paragraf sorularını bir kerede anlar, başa dönmeden ve zaman kaybetmeden soruları hızlıca yanıtlar.
Raunt 11. Sınıf Paket İmajı
Göz ve odaklanma egzersizleriyle dikkat, konsantrasyon ve odaklanma becerilerini geliştirir. Metinleri okurken ve soruları yanıtlarken öğrencinin dikkati dağılmaz.
Raunt 11. Sınıf Paket İmajı
HIZLIGO'yla öğrenci okuma hızına göre soru çözmeye ayırabileceği süreyi görür, sınavlarda zaman yönetimi konusunda kendini geliştirir.
Raunt 11. Sınıf Paket İmajı
HIZLIGO, egzersizler ve testlerle öğrencinin okuma hızını ve anlama düzeyini sürekli değerlendirir, gelişimini kesintisiz takip eder. Anlaşılır grafiklerle de öğrencinin kendi gelişimini izlemesini sağlar.
Raunt 11. Sınıf Paket İmajı
Öğrenci, HIZLIGO’daki her dersten oluşan mini testlerle soru çözmedeki hızını görür. Böylece sınavdaki hızını öngörerek zamanını nasıl kullanacağını planlar.
Raunt 11. Sınıf Paket İmajı
HIZLIGO’da aralarında bir hızlı okuma şampiyonunun da bulunduğu uzman bir ekip tarafından hazırlanmış 20 farklı tür egzersiz bulunur. Okuma ve anlama hızını iki katına çıkaran bu egzersizler şunlardır:
 • Göz kaslarının çalışmasını, görme açısının genişletilmesini, göz hareketlerine ritim kazandırılmasını ve görme çabukluğunu sağlayan Göz Egzersizleri
 • Beyinle göz arasındaki iletişim hızını ve koordinasyonunu, görme netliğini ve kalitesini, gözün odaklanma becerisini artıran Hızlı Görme Çalışmaları
 • Odaklanma becerisini, dikkati, odaklanma süresini ve konsantrasyonunu artırmayı sağlayan Odaklanma Çalışmaları
 • Bütün bu çalışmaların sınıf seviyelerine uygun, derslerden de örnekleri içeren metinler üzerinden yapıldığı Hızlı Okuma Çalışmaları
 • Ayrıca LGS ve TYT-AYT sınavlarına hazırlananlara özel mini testleri içeren Soru Çözme Çalışmaları
Raunt 11. Sınıf Paket İmajı
Öğrenci, 36 adımdan oluşan sertifika programını tamamlayarak ona özel online katılım sertifikası almaya hak kazanır.

Ayrıca sertifika programını tamamladıktan sonra göz kaslarının gerilememesi ve okuma alışkanlıklarını kaybetmemek için “Hız Koruma Programı”na katılabilir.
Raunt 11. Sınıf Paket İmajı
Öğrenci, Hızlıgo’yla çalışmaya başladığında ilk olarak yaşına ve sınıf seviyesine uygun metin ve sorularla mevcut okuma hızını tespit eder. Mevcut hızına uygun bir hedef belirler. Ardından çalışmalar ilerleyip okuma hızı hedefine ulaştıkça öğrencinin hedefi güncellenir. Böylece okuma hızı ulaşılabilir hedeflerle adım adım artırılır, öğrencinin kişiselleşen yönlendirmelerle motivasyonlu bir şekilde hedefine ulaşması sağlanır.