Sadece Sana Özel Raunt...

Raunt seni tanır, kullandıkça potansiyelini açığa çıkarır ve seni adım adım yönlendirerek başarıya ulaştırır. Nasıl mı?

 • 1

  Hedefini belirlediğin andan
  itibaren birlikte ilerliyoruz

  Net hedefler belirlemek, her konuda başarıya giden yolu kısaltan, adımları sağlamlaştıran bir başlangıçtır. Sen de Raunt’ta her şeyden önce, tercih ettiğin üniversite ve bölümlerin bir listesini yapmalısın. Biz, sistemdeki bu ilk adımınla birlikte seni tanımaya başlıyoruz.

 • 2

  Hedefine uygun
  çalışma programı oluşturuyoruz

  Tercih listene ve hangi gün ne çalışmak istediğine göre, çalışmalarını gün gün planlayan, sana özel bir çalışma programı hazırlıyoruz. Üniversite sınavına, seni başarıya götüren kişiselleştirilmiş bir yol haritasıyla çalışmanı sağlıyoruz.

 • 3

  Sana en uygun olan
  stratejiyle çalışmanı sağlıyoruz

  Her bir ders ve konuda seviyen farklı olabilir. Bu durumda, daha verimli çalışabilmen ve zamanını doğru yönetebilmen için kendine uygun bir strateji belirlemelisin. Raunt’un “Sıfırdan Çalış”, “Eksiklerini Gider” ve “Sorulara Yüklen” olmak üzere 3 ayrı çalışma stratejisinden birini seçtiğin andan itibaren senin öğrenme şekline göre seni yönlendiriyor, hedefine en doğru yoldan ulaşmanı sağlıyoruz.

 • 4

  Detaylı analizlerle
  eksiklerini tespit ediyoruz

  Raunt olarak, performansını sürekli izliyor ve eksik olduğun konuları anında tespit ediyoruz. Fark yaratan özelliklerimizden en önemlisi olan eksik belirleme sayesinde, sınava doğru ardında hiçbir eksik bilgi bırakmadan ilerlemeni sağlıyoruz.

 • 5

  Akıllı Öneri Sistemi’yle
  eksiklerini gidermeni sağlıyoruz

  Akıllı Öneri Sistemi’yle, başka hiçbir yerde bulamayacağın sana özel eksik listeleri ve testler sunarak bu eksiklerini en kısa zamanda tamamlaman için seni hedef odaklı yönlendiriyoruz. Detaylı eksik analizi sonucunda, konuları baştan sona tekrar çalışmana gerek kalmadan, seni doğrudan, ihtiyacın olan en küçük bilgi parçasına götürerek, önemli eksiklerini hızlı bir şekilde tamamlamanı sağlıyoruz.

 • 6

  Raunt Deneme Sınavları’yla
  güncel durumunu değerlendiriyoruz

  Raunt Deneme Sınavları’yla, hedefine ne kadar yaklaştığını, hedefine ulaşman için ne zaman hangi konuya çalışman gerektiğini ve sınava girenler arasındaki durumunu bildiriyoruz. Bu sınavların sonuçlarına göre çalışma planını güncelliyor, gerektiğinde senin için yepyeni bir rota oluşturuyoruz.

Bütün bu adımlarda eksiksiz ilerle, yalnızca üniversiteyi değil,
hayalindeki üniversite ve bölümü kazan!

kişiye özel çalışma programı için üniversite bölümlerine yönelik tercihlerini liste olarak gir
Tercih Listesi

Raunt, seni sistemdeki ilk adımınla birlikte yönlendirmeye başlar, yaptığın tercihler doğrultusunda hedeflerini oluşturur. Ardından, ana hedefine ulaşmak üzere adım adım puanını yükseltmen için yönlendirir ve kazanana dek seni yalnız bırakmaz.

akıllı öneri sistemiyle hangi konuya ne zaman çalışacağını derslerdeki eksiklerini bir çalışma programında çalışırsın
Akıllı Öneri Sistemi

Raunt’un Akıllı Öneri Sistemi, performansını sürekli izleyerek eksik olduğun konuları anında tespit eder ve başka hiçbir yerde bulamayacağın sana özel eksik listeleri ve testler önerir.

Akıllı Öneri Sistemi, tüm konuları baştan sona tekrar çalışmana gerek olmadan, çözdüğün sorulardan yola çıkarak seni sadece eksik olduğun konulara yönlendirir. Bu sayede iki saat çalışman gereken bir konu için yalnızca 15 dakika çalışarak veya 1 konu anlatımı izleyerek eksiklerini hızlı bir şekilde tamamlamanı sağlar.

kişiye özel çalışma programı. 9 sınıf 10 sınıf 11 sınıf 12 sınıf ve mezunların yks çalışma programlarını yapar.
Çalışma Stratejileri

Her bir ders ve konuda seviyen farklı olabilir. Bu durumda, daha verimli çalışabilmen ve zamanını doğru yönetebilmen için kendine uygun bir strateji belirlemelisin. Raunt’un 3 ayrı çalışma stratejisinden birini seçtiğin andan itibaren Raunt, seviyene göre seni yönlendirir, hedefine en doğru yoldan ulaşmanı sağlar.

Ana sayfada her bir ders için, konu sayfalarında ise her bir konu için bir çalışma stratejisi belirleyebilirsin.

- İlgili konuda çok iyiysen; "Sorulara Yüklen"
- İlgili konuda zorlandığın yerler varsa; "Eksiklerini Gider"
- İlgili konuda yetersiz olduğunu düşünüyorsan; "Sıfırdan Çalış"

kişiye özel çalışma programı. 9 sınıf 10 sınıf 11 sınıf 12 sınıf ve mezunların yks çalışma programlarını yapar.
Kişiye Özel Çalışma Programı

Raunt Çalışma Takvimi, aylık ve yıllık planlarıyla hangi gün neye çalışman gerektiğini bildirir.

Raunt, üniversiteye hazırlık sürecini, başından sonuna kadar hedeflerine uygun olarak planlar. Hayalindeki üniversiteye ve bölüme ulaşman için gün gün neyi, ne kadar çalışman gerektiğini bildiren, sana özel bir çalışma planı hazırlar. Hatta sen hangi gün, hangi dersi çalışmak istediğini bildirmek istersen, haftalık ders planını bu doğrultuda oluşturur.

TYT ve AYT deneme sınavlarını çöz, çözemediğin soruların cevaplarını ve çözümlerini raunt’ta bul. Eksik konularda kendini sınava hazırla.
Deneme Sınavları

Raunt Deneme Sınavları, hedefine ne kadar yaklaştığını, hedefine ulaşman için ne zaman hangi konuya çalışman gerektiğini ve sınava girenler arasındaki durumunu bildirir. Bu sınavların sonuçlarına göre çalışma planını günceller, gerektiğinde senin için yepyeni bir rota oluşturur.

TYT ve AYT deneme sınavlarına yönelik raporlar, derslerdeki gelişim raporları ile performans takibi yapar.
Performans Takibi

Bilgisayar, tablet ve Raunt Cep Uygulaması’yla istediğin her an her yerden çalışabileceğin Raunt’ta kağıt kalemle çözdüğün testlerin cevap seçeneklerini www.raunt.com ya da Raunt Cep Uygulaması’yla sisteme girmelisin. Bu şekilde Raunt, basılı içeriklerle dijital içeriklerde gösterdiğin performansını kesintisiz takip eder.

Sen de Raunt Paketini Seç ve Üniversite Sınavına Hazırlanmaya Bugün Başla!