Uzaktan ama Aslında En Yakından...
Kalbimizden...

Bir süre için arkadaşlarımızdan ayrı kalmak, kalabalık ortamlardan uzak durmak zorunda olduğumuz bu günler, aynı zamanda birbirimize en çok ihtiyaç duyduğumuz günler. Sağlık olsun, kalplerimiz yakın olsun...

Türkiye’nin öncü eğitim şirketi Sebit olarak, bugün de üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Koronavirüs tedbirleri kapsamında Millî Eğitim Bakanlığının uzaktan eğitim süreci 23 Mart 2020’de başladı.

Biz, YKS’ye hazırlanan mezunlar için de en sağlıklı çalışma biçiminin uzaktan eğitimle mümkün olduğuna inanıyor, Raunt’un dijital içeriklerini, uzaktan eğitim süreci boyunca, 2020 YKS’ye başvurmuş olan mezunların erişimine açıyoruz.

Değerli Bireysel Raunt Kullanıcımız,

Eminiz, sen de bu anlamlı hareketin bir parçası olmaktan gurur duyacak, bu günlerde mevcut çalışma olanaklarından mahrum kalan arkadaşlarımızla her koşulda dayanışmanın, yardımlaşmanın mutluluğunu yaşayacaksın.

Evden çalıştığımız bu dönemde senin için de çok özel bir ayrıcalık sunuyoruz.

Raunt bireysel kullanıcımız olarak sana hızlı okuma ve anlama becerisi kazandıracak olan Hızlıgo hediye ediyoruz.

Hızlıgo hediyen için tıkla!

Raunt Dijital Kullanımı için Nasıl Kayıt Olurum?

Bu ayrıcalıktan yararlanmak için adayın e-okul ile ilişiğinin kalmamış olması ve 2020 YKS başvurusunu yapmış olması ön koşuldur.

  1. Öncelikle, aşağıda yer alan paketler arasından alanına uygun olanı seç.
  2. Ön bilgilendirme sayfasındaki bilgileri gir.
  3. Öğrenci kayıt ekranındaki bilgileri gir.
  4. “2020 YKS Aday Başvuru Formu”nda aşağıda belirtilen bilgilerin okunabilir bir görüntüsünü, e-posta ile kayit@raunt.com adresine gönder.*

Belge doğrulama işleminden sonra kayıt adımları tamamlandığında, verdiğin telefon numarasına SMS’le şifren gönderilecektir.

Kullanıcı adın ve şifrenle giriş yaparak hemen Raunt Dijital kullanmaya başlayabilirsin.

*2020 YKS Aday Başvuru Formunda bizim doğrulamamız gereken; T.C. Kimlik Numaran, adın-soyadın, diploma notun ve mezuniyet bilgilerindir. Bunların dışında kalan kişisel bilgilerin görünmeyecek şekilde görüntü alman önem arz etmektedir. Gerekli karalamaları yaparak belgeyi tarayabilir, fotoğrafını çekebilir ya da ilgili yerden keserek aldığın ekran görüntüsünü, e posta ile kayit@raunt.com adresine gönderebilirsin.

Uygun Paketi Seç
Mezunların üyeliği, sadece Raunt Dijital kullanımını içermektedir. Dijital paketle uyumlu Raunt Kitapları’nı incelemek için tıkla.

Mezunlar için Raunt Dijital Erişimi Hakkında Merak Edilenler

Raunt kimlerin erişimine açıldı?

Raunt, e-devlet ile ilişiği kalmamış ve 2020 YKS başvurusu yapmış olan mezunlar için uzaktan eğitim süreci boyunca erişime açıldı.

Raunt ne kadar süreyle mezunların erişimine açıldı?

MEB tarafından 23 Mart 2020 tarihinde başlatılan uzaktan eğitim süreci sonuna kadar.

Raunt hangi alanlarda erişime açıldı?

2020 YKS Hazırlık SAY ve 2020 YKS Hazırlık EA.

Mezunlar tüm Raunt setini mi kullanabilecekler?

Mezunlar; Raunt Kitap Seti dışında, Raunt’un tüm dijital özelliklerini kullanabileceklerdir. Raunt Kitapları kullanıma dâhil değildir.

Raunt, uzaktan eğitim süreci boyunca neden erişime açılıyor?

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Koronavirüs salgını nedeniyle ülkemizde de olağanüstü önlemler alınıyor. Virüsün daha fazla yayılmaması için herkesten, üzerine düşeni yaparak kendini ve çevresini koruyacak bu önlemlere uyması bekleniyor.

Biz de evlerimizde çalışarak geçirmek zorunda olduğumuz bu dönemde, Raunt’u MEB’in uzaktan eğitim süresi boyunca erişime açarak, mezun konumundaki üniversite adaylarının evden çalışmalarını destekliyoruz.

Raunt 11 ve 12. Sınıf öğrencilerinin erişimine açılmadı mı?

Devlet okulu öğrencilerine açık olan EBA Akademik Destek, MEB’in uzaktan eğitim süresi boyunca, özel okulların 11 ve 12. Sınıf öğrencilerinin erişimine açılmıştır. Bu sınıflardaki tüm arkadaşlarımız, platform özellikleri Raunt’la aynı olan EBA Akademik Destek’le çalışabileceklerdir.

Peki ya 9 ve 10. Sınıf öğrencileri?

Covid-19 Koronavirüs tedbirleri kapsamında, hepimiz evlerimizden çalıştığımız için Raunt da olağan kapasitesinin üzerinde hizmet vermektedir. Sistemin aksamadan çalışabilmesi, şu an için önceliğimizdir. Bu yüzden, Raunt Dijital’i yalnızca 2020 YKS’ye başvurmuş olan mezunların erişimine açtık. Dayanışma içinde olmamız gereken bu günlerde, bizi anlayışla karşılayacağını umuyoruz.