Raunt’tan Duyurular

redeem Dereceye Girenler ve Ana Hedefine Ulaşanlar Kazanıyor
YKS 2020’de derece yapan en başarılı 20 Raunt kullanıcısı ve Raunt’taki hedefini tutturanlar başarı sıralamasına giren 20 isim olmak üzere toplam 40 Raunt kullanıcısı, Raunt’tan son üç yıldır olduğu gibi, ödüller kazanıyor!
local_offer Erken Kayıt Avantajlarında Son Günleri Kaçırma!
Gelecek yılın Raunt paketini bu yılın fiyatıyla şimdiden alma avantajında son günlere girildi. Hemen alıp erken kayıt dönemini yakalayanlar hem Raunt’a fiyat artışından etkilenmeden hesaplı bir şekilde sahip oluyor hem de anında çalışmaya başlayarak zaman kazanıyor.
redeem Raunt YKS 2020 Ödülleri Sahipleriyle Buluşmayı Bekliyor!
III.’sü gerçekleştirilecek olan “Raunt’la Kazananlar” ödül töreni, bu yıl da Raunt’la hedefine ulaşan kullanıcılarımızı ödülleriyle buluşturuyor.
local_offer 9, 10, 11. Sınıflar ve YKS 2021 için Erken Kayıt Avantajları!
9, 10, 11. Sınıf öğrencileri ya da YKS 2021’e hazırlanan üniversite adayları için Raunt’un her yıl büyük ilgi gören “Erken Kayıt Dönemi” başladı.
archive Uzaktan Eğitim Sürecinde Mezunlara Özel Raunt...
Raunt’un dijital içeriklerini, uzaktan eğitim süreci boyunca, YKS 2020’ye başvurmuş olan mezunların erişimine açıyoruz. Uzaktan ama aslında en yakından... Kalbimizden...
archive Raunt Satın Almış Bireysel Kullanıcılara Hızlıgo Hediye
Bireysel kullanıcı olarak Raunt satın almış olan 9, 10, 11, 12. Sınıflar ve mezunlar! Sizin için çok özel bir hediyemiz var: Zaman
local_offer Sınava Kadar Arayı Kapat Paketlerinde Avantajlı Fiyat
YKS 2020’ye ne kadar zaman kalmış olursa olsun fark etmez, Raunt’ta çözümler tükenmez! “Arayı Kapat” paketini, avantajlı fiyatıyla al, deneme sınavlarına gir, Raunt’un tespit edip seni yönlendireceği eksiklerini kapat ve hedefine ulaş!
new_releases Uzaktan Eğitim Sürecinde Kurumsal Okullarımıza...
30 yılı aşkın zamandır olduğu gibi bu süreçte de yanınızdayız! Sebit ailesi olarak, bu olağan dışı süreçte kurumsal üyemiz olan okulları “Canlı Dersler”le destekleme konusunda tüm hazırlıklarımızı tamamlamış bulunmaktayız.
local_offer YKS 2021 için Avantajlı Paketleri Kaçırma!
2020 tecrübesiyle YKS 2021’e hazırlanmak... Çalışmaya hiç geç kalmadan başlayarak, sağlam tekrarlar yaparak, yaz aylarını değerlendirmek... Bir de üzerine tüm bu avantajlardan indirimli fiyatla yararlanmak...
new_releases 11 ve 12. Sınıf Devlet Okulu Öğrencilerine “Akademik Destek”
“EBA Akademik Destek”le güçlenen temellerin YKS başarısına dönüşüyor! Sen de 11 ve 12. Sınıf devlet okulu öğrencisiysen EBA Akademik Destek’le Raunt dijital içeriklerine* ücretsiz olarak ulaşabilirsin.
new_releases İlk 100’e 45 Raunt’lu Damgasını Vurdu!
Raunt'la çalıştılar, hayallerindeki üniversite ve bölümü dereceyle kazandılar! YKS 2019’da ilk 100 arasında yer alan 45 Raunt kullanıcısının yaşattığı bu sonuçla, mutluluğumuz tarif edilemez.