Raunt’tan Duyurular

new_releases Hızlı Okuma Programı Hızlıgo’yla Rakiplerine Fark At!
Hem okul sınavlarında hem de kısa sürede çok sayıda soru çözmeyi gerektiren YKS’de ihtiyacın olan zamanı doğru kullanmak. Bu nedenle, hızlı ve anlayarak okuyup zaman kazanman için hızlı okuma programı Hızlıgo’yla yanındayız.
new_releases 2021 YKS’de ilk 100’de 45 Rauntlu var!
Sizlerle ne kadar gurur duysak az… Derece yapan ve hayal ettikleri başarıları elde etmenin mutluluğunu yaşayan öğrencilerimizi Raunt ekibi olarak tebrik ediyoruz.
new_releases “Raunt’la Kazananlar YKS 2021” Sonuçları Açıklandı
YKS 2021 sonucuna göre “Raunt’la Kazananlar” 26 Ağustos 2021 tarihinde belli oldu.
new_releases Raunt 2022 TYT Paketi Çıktı!
TYT’yle 2 senelik ön lisans programlarına yönelik tercih yapacak öğrencilerimiz için hazırladığımız Raunt YKS 2022-TYT Seti satışa sunuldu.
new_releases Raunt’ta 2021-2022 Dönemi Başladı!
Raunt’ta yeni dönem 16 Ağustos’ta başladı.
Her gününü dolu dolu değerlendireceğiniz, başarı dolu bir yıl diliyoruz!
new_releases Raunt’la Kazananlar YKS 2021
“Raunt’la Kazananlar YKS 2021” hediyeleri için başvurular başladı. Sen de kaydol!
new_releases 2021 YKS, TYT, AYT Puan Hesaplama
2021 YKS, TYT ve AYT puanını hesaplamak için Raunt’un YKS, TYT, AYT puan hesaplama robotunu kullanabilirsin. Hemen tıkla, 2021 YKS puanını hesapla!
new_releases Erken Kayıtta Son Günler!
9, 10, 11. sınıf öğrencileri ve YKS 2022’ye hazırlanan üniversite adayları için Raunt’un her yıl büyük ilgi gören “Erken Kayıt Dönemi” sona ermek üzere.
new_releases 9, 10, 11. Sınıflar ve YKS 2022 için Avantajlı Raunt Paketleri!
9, 10, 11. sınıf öğrencileri ve YKS 2022’ye hazırlanan üniversite adayları için Raunt’a avantajlı fiyatlarla sahip olmanın tam zamanı!
new_releases YKS 2020'de İlk 100'de 58 Raunt Kullanıcısı!
YKS 2020’ye Raunt’la hazırlanan öğrencilerimizden 58’i ilk 100’de yer aldı. Sınavda derece yaparak hayal ettikleri üniversite ve bölümleri kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Onlar bizim gururumuz!
redeem Raunt'la Kazananlar Açıklandı.
YKS 2020’de derece yapan en başarılı Raunt kullanıcıları son üç yıldır olduğu gibi, ödüller kazandı!
new_releases Raunt’ta 2020-2021 Dönemi Başladı!
Pandemi nedeniyle değişken olabilen tarihleri yakından takip ederek Raunt’a yansıtıyoruz. Yeni dönem planlamasını da güncelledik ve 17 Ağustos olarak belirlediğimiz başlangıç tarihimizi 15 Ağustos olarak, 2 gün önceye çektik.
local_offer Erken Kayıt Avantajlarında Son Günleri Kaçırma!
Gelecek yılın Raunt paketini bu yılın fiyatıyla şimdiden alma avantajında son günlere girildi. Hemen alıp erken kayıt dönemini yakalayanlar hem Raunt’a fiyat artışından etkilenmeden hesaplı bir şekilde sahip oluyor hem de anında çalışmaya başlayarak zaman kazanıyor.
redeem Raunt YKS 2020 Ödülleri Sahipleriyle Buluşmayı Bekliyor!
III.’sü gerçekleştirilecek olan “Raunt’la Kazananlar” ödül töreni, bu yıl da Raunt’la hedefine ulaşan kullanıcılarımızı ödülleriyle buluşturuyor.
local_offer 9, 10, 11. Sınıflar ve YKS 2021 için Erken Kayıt Avantajları!
9, 10, 11. Sınıf öğrencileri ya da YKS 2021’e hazırlanan üniversite adayları için Raunt’un her yıl büyük ilgi gören “Erken Kayıt Dönemi” başladı.
archive Uzaktan Eğitim Sürecinde Mezunlara Özel Raunt...
Raunt’un dijital içeriklerini, uzaktan eğitim süreci boyunca, YKS 2020’ye başvurmuş olan mezunların erişimine açıyoruz. Uzaktan ama aslında en yakından... Kalbimizden...
archive Raunt Satın Almış Bireysel Kullanıcılara Hızlıgo Hediye
Bireysel kullanıcı olarak Raunt satın almış olan 9, 10, 11, 12. Sınıflar ve mezunlar! Sizin için çok özel bir hediyemiz var: Zaman
local_offer Sınava Kadar Arayı Kapat Paketlerinde Avantajlı Fiyat
YKS 2020’ye ne kadar zaman kalmış olursa olsun fark etmez, Raunt’ta çözümler tükenmez! “Arayı Kapat” paketini, avantajlı fiyatıyla al, deneme sınavlarına gir, Raunt’un tespit edip seni yönlendireceği eksiklerini kapat ve hedefine ulaş!
new_releases Uzaktan Eğitim Sürecinde Kurumsal Okullarımıza...
30 yılı aşkın zamandır olduğu gibi bu süreçte de yanınızdayız! Sebit ailesi olarak, bu olağan dışı süreçte kurumsal üyemiz olan okulları “Canlı Dersler”le destekleme konusunda tüm hazırlıklarımızı tamamlamış bulunmaktayız.
local_offer YKS 2021 için Avantajlı Paketleri Kaçırma!
2020 tecrübesiyle YKS 2021’e hazırlanmak... Çalışmaya hiç geç kalmadan başlayarak, sağlam tekrarlar yaparak, yaz aylarını değerlendirmek... Bir de üzerine tüm bu avantajlardan indirimli fiyatla yararlanmak...
new_releases 11 ve 12. Sınıf Devlet Okulu Öğrencilerine “Akademik Destek”
“EBA Akademik Destek”le güçlenen temellerin YKS başarısına dönüşüyor! Sen de 11 ve 12. Sınıf devlet okulu öğrencisiysen EBA Akademik Destek’le Raunt dijital içeriklerine* ücretsiz olarak ulaşabilirsin.
new_releases İlk 100’e 45 Raunt’lu Damgasını Vurdu!
Raunt'la çalıştılar, hayallerindeki üniversite ve bölümü dereceyle kazandılar! YKS 2019’da ilk 100 arasında yer alan 45 Raunt kullanıcısının yaşattığı bu sonuçla, mutluluğumuz tarif edilemez.