Raunt’tan Duyurular

new_releases Raunt’ta “Canlı TYT Yaz Kampı” başlıyor!
YKS 2025’e hazırlanan üniversite adayları için Raunt’ta “Canlı TYT Yaz Kampı” başlıyor! 200 saatlik Raunt Canlı TYT Kampı’yla 33 günde TYT derslerini bitir, YKS hazırlığında büyük avantaj yakala ve YKS 2025 maratonuna rakiplerinden önde başla. Kontenjanlardan dolmadan hemen kaydol!
new_releases YAZ KAMPI DUYURU
9, 10, 11. sınıf öğrencileri ve YKS 2025’e hazırlanan üniversite adayları için Raunt Yaz Kampı başladı. Öğrenciler, Raunt’la yaz tatilinde eksiklerini tamamlayıp yeni döneme rakiplerinden önde başlıyor. Raunt’a erken kayıt yaptıranlar; “2025 Kitaplı Raunt Seti”ne, “TYT Yaz Kampı”na ve “Bire Bir Koçluk” desteğine %25’e varan indirimlerle sahip oluyor. Hediyeli Raunt Setleri’ndeki %25 indirimden yararlan, yeni döneme eksiksiz hazırlan!
new_releases Arkadaşını Raunt’a Getir, 7.500 TL Hediye Çeki Kazan!
Raunt’ta "Arkadaşını Getir" kampanyası başladı! Kampanya sayfasında bulunan sana özel indirim kodlarını arkadaşlarına gönder. Arkadaşlarının satın aldığı her bir Raunt için 1500 TL, toplamda 7500TL Hepsiburada hediye çeki kazan. Arkadaşların da Raunt’u 1900 TL’ye varan indirimlerle satın alsın! Raunt’a giriş yap, kampanyaya katıl. Hem sen kazan hem arkadaşların kazansın. Bu fırsatı kaçırma!
new_releasesRaunt’la Kazananlar YKS 2024
"Raunt’la Kazananlar YKS 2024" hediyeleri için başvurular başladı. Sen de hemen kaydol!
new_releasesRaunt Türkiye Geneli Ücretsiz YKS Deneme Sınavı 1-2 Haziran'da!
Ücretsiz Raunt Türkiye Geneli YKS Deneme Sınavı’nı kaçırma! Raunt’un ücretsiz deneme sınavıyla 2024 YKS için hedefine ne kadar yakın olduğunu ve Türkiye sıralamanı görebilirsin. Sınav, 1-2 Haziran’da Türkiye genelinde gerçekleştirilecektir. Sınava kaydolmak için raunt.com’daki başvuru formunu hemen doldur!
new_releases“Erken Kayıt Dönemi” sona eriyor
9, 10, 11. sınıf öğrencileri ve YKS 2025’e hazırlanan üniversite adayları için Raunt’un her yıl büyük ilgi gören “Erken Kayıt Dönemi” sona eriyor. Raunt’a erken kayıt yaptıranlar; 2025 Kitaplı Raunt Seti’ne, 2024 Raunt Yaz Kampı’na ve “Bire Bir Canlı Rehberlik” desteğine %30’a varan indirimlerle sahip oluyor. Hediyeli Raunt Setleri’ndeki %30 indirimden yararlan, gelecek seneye eksiksiz hazırlan! Raunt’la çalış, geleceğini şansa bırakma! Kaydolmak için hemen tıkla!
new_releasesRaunt Türkiye Geneli Ücretsiz YKS Deneme Sınavı 11-12 Mayıs’ta!
Ücretsiz Raunt Türkiye Geneli YKS Deneme Sınavı’nı kaçırma! Raunt’un ücretsiz deneme sınavıyla 2024 YKS için hedefine ne kadar yakın olduğunu ve Türkiye sıralamanı görebilirsin. Sınav, 11-12 Mayıs’ta Türkiye genelinde gerçekleştirilecektir. Sınava kaydolmak için raunt.com’daki başvuru formunu hemen doldur!
new_releases NETLERİ ARTIRAN HEDİYELİ YKS KAMPINI KAÇIRMA!
2024 YKS’ye çok kısa bir süre kaldı. Rakiplerinden bir adım önde olmak istiyorsan “Raunt Canlı Netleri Artırma Kampı”nı kaçırma! 15 Nisan’da başlayacak olan 200 saatlik yoğunlaştırılmış TYT-AYT kampında Raunt Hocaları 4000’den fazla soru çözecek. Kampta branş deneme çözümleri de yapılacak. Böylece YKS’den önce tüm soru tiplerine ve çözümlerine hâkim olabileceksin! Ayrıca kampa kaydolan herkese hızlı okuma programı Hızlıgo hediye! 2024 YKS’de netlerini artırmak ve rakiplerine fark atmak için Raunt Canlı Netleri Artırma Kampı’na hemen kaydol!
new_releases Raunt Canlı YKS Kampı’yla Netlerini Artır!
2024 YKS maratonunda rakiplerinden bir adım önde olmak isteyen üniversite adayları için “Raunt Canlı Netleri Artırma Kampı” 15 Nisan’da başlıyor! 200 saatlik yoğunlaştırılmış Raunt Canlı TYT-AYT Kampı’yla eksiklerini tamamla, konuları tekrar et, bol soru ve bol deneme çöz. Canlı dersler ve deneme çözümleriyle anlamadığın konu, çözemediğin soru kalmasın! 2024 YKS’de netlerini artırmak ve rakiplerinden öne geçmek için Raunt Canlı Netleri Artırma Kampı’na hemen kaydol!
new_releases 9-10. Sınıf Raunt Türkiye Geneli Ücretsiz Deneme Sınavı 9 Mart’ta!
Ortak Sınavlara Hazır mısın? Raunt’un ücretsiz 9-10. sınıf deneme sınavlarıyla durumunu gör, eksiklerini tamamla, ortak sınavlarda notlarını yükselt! 9 Mart’ta Türkiye genelinde gerçekleştirilecek olan 9-10. Sınıf Raunt Deneme Sınavı için raunt.com’daki başvuru formunu hemen doldur, ortak yazılılarda başarı için bu sınavı kaçırma!
new_releases Raunt Türkiye Geneli Ücretsiz YKS Deneme Sınavı 2-3 Mart’ta!
Ücretsiz Raunt Türkiye Geneli YKS Deneme Sınavı’nı kaçırma! Raunt’un ücretsiz deneme sınavıyla 2024 YKS için hedefine ne kadar yakın olduğunu ve Türkiye sıralamanı görebilirsin. Sınav, 2-3 Mart’ta Türkiye genelinde gerçekleştirilecektir. Sınava kaydolmak için raunt.com’daki başvuru formunu hemen doldur!
new_releases Raunt’ta Erken Kayıt Dönemi Başladı!
9, 10, 11. sınıf öğrencileri ve YKS 2025’e hazırlanan üniversite adayları için Raunt’ta erken kayıt dönemi başladı. Avantajlı fiyatlarla 2025 Raunt Seti’ni satın alanlara 2024 dijital seti hediye! Sağlam bir YKS temeli için avantajlı erken kayıt fırsatlarımızdan yararlan, fiyat artışlarından etkilenmeden Raunt’la üniversite sınavlarına hazırlan. 2025 YKS’de hayalindeki üniversite ve bölümüm kazanmak için ihtiyacın olan tüm basılı ve dijital kaynaklar Raunt Paketleri’nde, hemen satın al!
new_releases Raunt Arayı Kapat Paketi Çıktı!
9, 10, 11. sınıf öğrencileri ve YKS 2024’e hazırlanan üniversite adayları Raunt Arayı Kapat Paketi’yle eksiklerini hızlıca tamamlıyor, sınavlarda başarılarını yükseltiyor. 2024 YKS maratonunda konu eksiklerini tamamlayarak arayı kapatmak, netlerini artırmak ve rakiplerine fark atmak istiyorsan Raunt Arayı Kapat Paketi tam sana göre! Hayalindeki üniversite ve bölümü kazanmak için ihtiyacın olan tüm basılı ve dijital kaynakları tek bir pakette bulabilirsin. Lise ders notlarını yükseltmek ve YKS temelini sağlamlaştırmak için de Raunt Arayı Kapat Paketi’nden yararlanabilirsin. Raunt’un yapay zekâ destekli eğitim paketlerinden sana uygun olanı hemen satın al, ders ve sınav başarını yükselt!
new_releases Arkadaşını Raunt’a Getir, 5.000 TL Hediye Çeki Kazan!
Raunt’ta "Arkadaşını Getir" kampanyası başladı! Kampanya sayfasında bulunan sana özel indirim kodlarını arkadaşlarına gönder. Arkadaşlarının satın aldığı her bir Raunt için 1000 TL, toplamda 5000TL Hepsiburada hediye çeki kazan. Arkadaşların da Raunt’u 1150 TL’ye varan indirimlerle satın alsın! Raunt’a giriş yap, kampanyaya katıl. Hem sen kazan hem arkadaşların kazansın. Bu fırsatı kaçırma!
new_releases Raunt’ta Mega İndirimler Başladı!
11. sınıf öğrencileri ve YKS 2025’e hazırlanan üniversite adayları, 2023’ün son ayına özel avantajlı fiyatlarıyla Raunt’un yapay zekâ destekli ve kitaplı eğitim setlerini yüzde 40 indirimle satın alabilecekler. 11. Sınıf Dijital ve YKS 2025 Kitaplı Raunt Seti’ni bir arada alma fırsatı sunan efsane indirim kampanyasını kaçırmayın, gelecek senenin fiyat artışlarından etkilenmeden 2025 YKS’ye şimdiden çalışmaya başlayın! Yılın son ayına özel bu kampanya kapsamındaki 11. Sınıf Raunt Setleri sınırlı sayıdadır.
new_releases Raunt’ta Efsane Kasım İndirimleri Başladı!
11. sınıf öğrencileri ve YKS 2025’e hazırlanan üniversite adayları, Kasım ayına özel avantajlı fiyatlarıyla Raunt’un yapay zekâ destekli ve kitaplı eğitim setlerini yüzde 40 indirimle satın alabilecekler. 11. Sınıf ve YKS 2025 Kitaplı Raunt Seti’ni bir arada alma fırsatı sunan efsane indirim kampanyasını kaçırmayın, gelecek senenin fiyat artışlarından etkilenmeden 2025 YKS’ye şimdiden çalışmaya başlayın! Kasım ayına özel bu kampanya kapsamındaki 11. Sınıf Raunt Setleri sınırlı sayıdadır. Yüzde 40 indirimi kaçırmayın!
new_releases 2024 YKS Maratonunun İlk Yarısını Tamamla!
2024 YKS maratonunda rakiplerinden bir adım önde olmak isteyen üniversite adayları için “Raunt Canlı Yarıyıl Kampı” 15 Ocak’ta başlıyor! 112 saatlik yoğunlaştırılmış Raunt Canlı TYT-AYT Kampı’yla 4 haftada eksiklerini tamamla, konuları tekrar et, bol soru ve bol deneme çöz. Canlı dersler ve deneme çözümleriyle anlamadığın konu, çözemediğin soru kalmasın! 2024 YKS’de netlerini artırmak ve öne geçmek için Raunt Canlı YKS Yarıyıl Kampı’na hemen kaydol!
new_releases Raunt "Kişiye Özel Bire Bir Rehberlik"
2024 YKS’ye hazırlanan öğrenciler, Raunt’un "Kişiye Özel Bire Bir Rehberlik" desteğiyle YKS başarılarını artırıyor, hedeflerine ulaşıyor. Deneyimli uzmanlarla YKS hazırlığı sürecinde bire bir canlı rehberlik görüşmeleri yapabilir, üniversite hedefine ulaşmak için Raunt’un rehber öğretmenlerinden danışmanlık alabilirsin. Hayalindeki Üniversiteyi Kazanmak için Raunt’un Uzmanlarıyla; • Hedefini Belirle, • Sana Özel Çalışma Programıyla İlerle, • Sınav Kaygını Kontrol Altına Al, • Hedefine Ulaş! Raunt, uzman rehber öğretmenler eşliğinde YKS hazırlık sürecinde her an yanında!
new_releases 2024 YKS’ye Ne Kadar Hazırsın?
Raunt 10’lu YKS Deneme Sınavı Paketi’yle mevcut durumunu gör, eksiklerini tamamla, netleri artır! Üniversiteye hazırlıkta uzman hocaların hazırladığı Raunt YKS Deneme Sınavı Paketi’ndeki denemelerle hem gerçek sınav deneyimi yaşa hem Türkiye sıralamanı görerek hedefine sağlam adımlarla ilerle. Raunt YKS Deneme Sınavı Paketi’nde 10 TYT ve 10 AYT denemesi olmak üzere 10 YKS deneme sınavı bulunur. Raunt YKS Deneme Sınavları, detaylı analizlerle eksiklerini görmeni ve performans raporlarıyla hedefine yönelik olarak çalışmalarını planlamanı sağlar. Raunt YKS Deneme Sınavı Paketi’ni hemen satın almak için tıkla!
new_releases Raunt Türkiye Geneli Ücretsiz YKS Deneme Sınavı 4-5 Kasım’da!
Ücretsiz Raunt Türkiye Geneli YKS Deneme Sınavı’nı kaçırma! Raunt’un ücretsiz deneme sınavıyla 2024 YKS için hedefine ne kadar yakın olduğunu ve Türkiye sıralamanı görebilirsin. Sınav, 4-5 Kasım’da Türkiye genelinde gerçekleştirilecektir. Sınava kaydolmak için raunt.com’daki başvuru formunu hemen doldur!
new_releases 9-10. Sınıf Raunt Türkiye Geneli Ücretsiz Deneme Sınavı 4 Kasım’da!
Ortak Sınavlara Hazır mısın? Raunt’un ücretsiz 9-10. sınıf deneme sınavlarıyla durumunu gör, eksiklerini tamamla, ortak sınavlarda notlarını yükselt! 4 Kasım’da Türkiye genelinde gerçekleştirilecek olan 9-10. Sınıf Raunt Deneme Sınavı için raunt.com’daki başvuru formunu hemen doldur, ortak yazılılarda başarı için bu sınavı kaçırma!
new_releases 2023 YKS’de İlk 100’de 30 Rauntlu Var!
“YKS 2023 Raunt Gurur Tablosu” açıklandı. İlk 10’da Türkiye 1'incisi, 2'ncisi, 3'üncüsü, 4'üncüsü, 6'ncısı ve 7'ncisi olan Raunt öğrencilerimiz bulunuyor. Derece yapan öğrencilerimizle birlikte hayal ettikleri üniversite ve bölümleri kazanan bütün Rauntluları tüm kalbimizle kutluyoruz. Hayal ettiğiniz gibi bir üniversite hayatı yaşamanızı diliyoruz. Dereceler, öğrencilerin “Sınav Başarı Sırası” ile “Yerleştirme Başarı Sırası”na göre karışık olarak verilmiştir. Türkiye derecelerinden her biri farklı bir öğrenciye aittir. SÖZ ve DİL alanlarında dereceye giren kullanıcılarımız, Raunt YKS Hazırlık-EA ve Dijital SÖZ paketleriyle sınava hazırlanmışlardır. Bireysel kullanıcılarımızdan ve kurumsal üye okullarımızın öğrencilerinden derece bilgileri gelmeye devam etmektedir. Bu nedenle derecelere eklemeler yapılabilir.
new_releases Raunt’la Kazananlar YKS 2023” Sonuçları Açıklandı
YKS 2023 sonucuna göre Raunt’la çalışarak başarıya ulaşan ve Türkiye derecesi yapan öğrencilerimiz belirlendi.
new_releases Ücretsiz Raunt Türkiye Geneli YKS Deneme Sınavı’nı kaçırma!
Raunt’un ücretsiz deneme sınavıyla 2024 YKS için hedefine ne kadar yakın olduğunu ve Türkiye sıralamanı görebilirsin. Sınav, 23-24 Eylül’de Türkiye genelinde gerçekleştirilecektir. Sınava kaydolmak için raunt.com’daki başvuru formunu hemen doldur!
new_releases Canlı TYT Kampı
YKS 2024’e Hazırlanan Üniversite Adayları için Raunt’ta “Canlı Dersler” başladı!
new_releases 2023 YKS sonuçları açıklandı!
Çok zorlu bir yıl geride kaldı. Emeğin, çalışma azmin ve sabrın için seni yürekten kutluyoruz. Raunt ekibi olarak puanını çok merak ediyor, bizimle sonucunu paylaşmanı sabırsızlıkla bekliyoruz. ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaran ve aday şifrenle sonucuna ulaşabilirsin. Sonucunu bize destek@raunt.com e-posta adresinden veya Raunt Instagram hesabımızın DM bölümünden gönderebilir, Raunt’un muhteşem hediyelerinden birini kazanma şansını yakalayabilirsin. Hayal ettiğin gibi bir üniversite hayatın olmasını dileriz. Başarılar!
new_releases Raunt’la Kazananlar YKS 2023
"Raunt’la Kazananlar YKS 2023" hediyeleri için başvurular başladı. Sen de hemen kaydol!
new_releases 2023 YKS’de Kapsam Dışı Bırakılan Konular
14.02.2023 tarihinde yayımlanan “ÖSYM Tarafından 2023 Yılında Gerçekleştirilecek YKS’ye Esas Derslere Ait Konu, Kazanım ve Açıklamalar”ı değerlendirdik ve Raunt içeriklerinde sınav kapsamı dışında kalan konuları; ünite, konu ve alt konu seviyesinde belirledik
new_releases Raunt.com Harcamalarında Pokus'tan %5 Nakit Hediye!
Yeni dönemde Rauntlular Pokus'un avantajlarından yararlanmaya başlıyor. Raunt'u Pokus'tan alanlar %5 nakit hediye kazanıyor. Kampanya 01.09.2022-31.12.2022 tarihleri arasında geçerli olacak.
new_releases 2022 YKS’de İlk 100’de 33 Rauntlu Var!
Yıl boyunca Raunt’la çalışarak derece yapan, hayal ettiği üniversite ve bölümü kazanan öğrencilerimizin başarılarıyla gurur duyuyoruz.
Raunt ekibi olarak tüm öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyoruz.
new_releases “Raunt’la Kazananlar YKS 2022” Sonuçları Açıklandı
YKS 2022 sonucuna göre Raunt’la çalışarak başarıya ulaşan ve Türkiye derecesi yapan öğrencilerimiz belirlendi.
new_releases Raunt’la Kazananlar YKS 2022
"Raunt’la Kazananlar YKS 2022" hediyeleri için başvurular başladı. Sen de hemen kaydol!
new_releases Canlı Yayınlarımız Başlıyor!
HER ÇARŞAMBA 20.30'DA!
YKS öncesinde her çarşamba 20.30’da uzmanlarımızla Raunt Instagram ve YouTube hesaplarımızda canlı yayında buluşuyoruz. Son taktikleri kaçırma!
new_releases 2023 Setleri için Erken Kayıtta Son Günler!
9, 10, 11. sınıf öğrencileri ve YKS 2023’e hazırlanan üniversite adayları için Raunt’un her yıl büyük ilgi gören “Erken Kayıt Dönemi” sona eriyor. Raunt’a erken kayıt yaptıranlar, gelecek yılın Raunt paketini bu yılın fiyatıyla alarak büyük fiyat avantajı yakalıyor. Erken kayıt döneminde “Raunt Dijital”le bu yılın eksiklerini tamamlama fırsatı, gelecek dönemin tam paketi, Raunt Yaz Okulu ve yeni dönem fiyat artışından etkilenmeden Raunt’a sahip olma avantajı bir arada sunuluyor. Okullar kapandıktan sonra Raunt Yaz Okulu’yla gelecek yıl için çalışmalara başlayabilecek olan öğrenciler, böylece yaz dönemini de verimli değerlendirmiş olacaklar. Öğrenciler, bu yılın eksiklerini tamamlamak için Raunt’un hediyesi olan kendi sınıf seviyelerindeki dijital içeriklerden ve Raunt Yaz Okulu’ndan 13 Ağustos’a kadar yararlanabilecekler. 12. sınıflar 15 Ağustos’ta; 9, 10 ve 11. sınıflar ise okulların açılmasıyla Raunt Dijital’de yeni döneme başlayacaklar. Gelecek döneme ait olan kitap setleri ise son güncellemeler yapıldıktan sonra Ağustos’un son haftasından itibaren 12. sınıf (YKS 2023) kitap setlerinden başlamak üzere öğrencilere kargoyla ulaştırılacak. Sen de hemen al, Raunt’ta Erken Kayıt Dönemi fırsatını kaçırma! Hem fiyat avantajından yararlan hem de gelecek seneye eksiksiz hazırlan!
new_releases YKS 2022 Deneme Sınavları için Son Fırsat!
Sınava kadar kalan süreyi en verimli değerlendirmenin yolu Raunt Deneme Sınavları’ndan geçiyor. Raunt Deneme Sınavları YKS 2022 alanlara Raunt Dijital lisansı hediye! Hediye lisansın süresi 30 Haziran 2022’ye kadardır. Raunt Deneme Sınavları YKS 2022’yle Türkiye genelindeki 15 TYT-15 AYT deneme sınavına katılarak sıralamanı görebilir, Raunt Dijital’le sınava kadar eksiklerini tamamlayabilirsin. Ayrıca Raunt zekâsıyla yapamadığın soru tiplerine benzer soruları çözerek sınavda soru kaçırmamayı garantileyebilirsin. Paketleri incelemek için tıkla!
new_releases Dijital YKS 2022 - %75 İndirim !!!
YKS'ye yaklaşık 3 ay kaldı. Bu kısa süre içerisinde Raunt Dijital satın alarak hızlıca sınav hazırlığını tamamlayabilirsin. "YKS 2022 Sınava Kadar Dijital Raunt"la bol soru çözüp, çözüm videolarını izleyebilirsin. Böylece tüm soru tiplerine hâkim olabilirsin. Raunt Deneme Sınavları'na katılarak kendini deneyebilir, sınava giren adaylar arasındaki sıralamanı görebilirsin. Ayrıca eksiklerini hızlıca tamamlayarak hedefine sağlam adımlarla ilerleyebilirsin. Sınava kadar olan Raunt Dijital paketleri kısa bir süre için çok özel indirimli fiyatlarla satışa sunuldu . Fırsatları kaçırma, Raunt'la başarıyı yakala! "YKS 2022 Sınava Kadar Raunt Dijital"in büyük indiriminden yararlanmak için hemen tıkla!
new_releases HIZLIGO’yla Okuma Hızını Artır, Raunt’la Kazan!
new_releases “Hediyeli Raunt 2023 Setleri”nde 4 Fırsat Bir Arada!
9, 10, 11. sınıf öğrencileri ve YKS 2023’e hazırlanan üniversite adayları için Raunt’un hediyeli setleri satışa sunuldu.
new_releases Hızlı Okuma Programı Hızlıgo’yla Rakiplerine Fark At!
Hem okul sınavlarında hem de kısa sürede çok sayıda soru çözmeyi gerektiren YKS’de ihtiyacın olan zamanı doğru kullanmak. Bu nedenle, hızlı ve anlayarak okuyup zaman kazanman için hızlı okuma programı Hızlıgo’yla yanındayız.
new_releases 2021 YKS’de ilk 100’de 45 Rauntlu var!
Sizlerle ne kadar gurur duysak az… Derece yapan ve hayal ettikleri başarıları elde etmenin mutluluğunu yaşayan öğrencilerimizi Raunt ekibi olarak tebrik ediyoruz.
new_releases “Raunt’la Kazananlar YKS 2021” Sonuçları Açıklandı
YKS 2021 sonucuna göre “Raunt’la Kazananlar” 26 Ağustos 2021 tarihinde belli oldu.
new_releases Raunt 2022 TYT Paketi Çıktı!
TYT’yle 2 senelik ön lisans programlarına yönelik tercih yapacak öğrencilerimiz için hazırladığımız Raunt YKS 2022-TYT Seti satışa sunuldu.
new_releases Raunt’ta 2021-2022 Dönemi Başladı!
Raunt’ta yeni dönem 16 Ağustos’ta başladı.
Her gününü dolu dolu değerlendireceğiniz, başarı dolu bir yıl diliyoruz!
new_releases Raunt’la Kazananlar YKS 2021
“Raunt’la Kazananlar YKS 2021” hediyeleri için başvurular başladı. Sen de kaydol!
new_releases 2021 YKS, TYT, AYT Puan Hesaplama
2021 YKS, TYT ve AYT puanını hesaplamak için Raunt’un YKS, TYT, AYT puan hesaplama robotunu kullanabilirsin. Hemen tıkla, 2021 YKS puanını hesapla!
new_releases Erken Kayıtta Son Günler!
9, 10, 11. sınıf öğrencileri ve YKS 2022’ye hazırlanan üniversite adayları için Raunt’un her yıl büyük ilgi gören “Erken Kayıt Dönemi” sona ermek üzere.
new_releases 9, 10, 11. Sınıflar ve YKS 2022 için Avantajlı Raunt Paketleri!
9, 10, 11. sınıf öğrencileri ve YKS 2022’ye hazırlanan üniversite adayları için Raunt’a avantajlı fiyatlarla sahip olmanın tam zamanı!
new_releases YKS 2020'de İlk 100'de 58 Raunt Kullanıcısı!
YKS 2020’ye Raunt’la hazırlanan öğrencilerimizden 58’i ilk 100’de yer aldı. Sınavda derece yaparak hayal ettikleri üniversite ve bölümleri kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Onlar bizim gururumuz!
redeem Raunt'la Kazananlar Açıklandı.
YKS 2020’de derece yapan en başarılı Raunt kullanıcıları son üç yıldır olduğu gibi, ödüller kazandı!
new_releases Raunt’ta 2020-2021 Dönemi Başladı!
Pandemi nedeniyle değişken olabilen tarihleri yakından takip ederek Raunt’a yansıtıyoruz. Yeni dönem planlamasını da güncelledik ve 17 Ağustos olarak belirlediğimiz başlangıç tarihimizi 15 Ağustos olarak, 2 gün önceye çektik.
local_offer Erken Kayıt Avantajlarında Son Günleri Kaçırma!
Gelecek yılın Raunt paketini bu yılın fiyatıyla şimdiden alma avantajında son günlere girildi. Hemen alıp erken kayıt dönemini yakalayanlar hem Raunt’a fiyat artışından etkilenmeden hesaplı bir şekilde sahip oluyor hem de anında çalışmaya başlayarak zaman kazanıyor.
redeem Raunt YKS 2020 Ödülleri Sahipleriyle Buluşmayı Bekliyor!
III.’sü gerçekleştirilecek olan “Raunt’la Kazananlar” ödül töreni, bu yıl da Raunt’la hedefine ulaşan kullanıcılarımızı ödülleriyle buluşturuyor.
local_offer 9, 10, 11. Sınıflar ve YKS 2021 için Erken Kayıt Avantajları!
9, 10, 11. Sınıf öğrencileri ya da YKS 2021’e hazırlanan üniversite adayları için Raunt’un her yıl büyük ilgi gören “Erken Kayıt Dönemi” başladı.
archive Uzaktan Eğitim Sürecinde Mezunlara Özel Raunt...
Raunt’un dijital içeriklerini, uzaktan eğitim süreci boyunca, YKS 2020’ye başvurmuş olan mezunların erişimine açıyoruz. Uzaktan ama aslında en yakından... Kalbimizden...
archive Raunt Satın Almış Bireysel Kullanıcılara Hızlıgo Hediye
Bireysel kullanıcı olarak Raunt satın almış olan 9, 10, 11, 12. Sınıflar ve mezunlar! Sizin için çok özel bir hediyemiz var: Zaman
local_offer Sınava Kadar Arayı Kapat Paketlerinde Avantajlı Fiyat
YKS 2020’ye ne kadar zaman kalmış olursa olsun fark etmez, Raunt’ta çözümler tükenmez! “Arayı Kapat” paketini, avantajlı fiyatıyla al, deneme sınavlarına gir, Raunt’un tespit edip seni yönlendireceği eksiklerini kapat ve hedefine ulaş!
new_releases Uzaktan Eğitim Sürecinde Kurumsal Okullarımıza...
30 yılı aşkın zamandır olduğu gibi bu süreçte de yanınızdayız! Sebit ailesi olarak, bu olağan dışı süreçte kurumsal üyemiz olan okulları “Canlı Dersler”le destekleme konusunda tüm hazırlıklarımızı tamamlamış bulunmaktayız.
local_offer YKS 2021 için Avantajlı Paketleri Kaçırma!
2020 tecrübesiyle YKS 2021’e hazırlanmak... Çalışmaya hiç geç kalmadan başlayarak, sağlam tekrarlar yaparak, yaz aylarını değerlendirmek... Bir de üzerine tüm bu avantajlardan indirimli fiyatla yararlanmak...
new_releases 11 ve 12. Sınıf Devlet Okulu Öğrencilerine “Akademik Destek”
“EBA Akademik Destek”le güçlenen temellerin YKS başarısına dönüşüyor! Sen de 11 ve 12. Sınıf devlet okulu öğrencisiysen EBA Akademik Destek’le Raunt dijital içeriklerine* ücretsiz olarak ulaşabilirsin.
new_releases İlk 100’e 45 Raunt’lu Damgasını Vurdu!
Raunt'la çalıştılar, hayallerindeki üniversite ve bölümü dereceyle kazandılar! YKS 2019’da ilk 100 arasında yer alan 45 Raunt kullanıcısının yaşattığı bu sonuçla, mutluluğumuz tarif edilemez.