Sana Uygun Raunt Paketi’ni Seç!
9. Sınıf
10. Sınıf
11. Sınıf
YKS 2025
YKS 2025 Premium
Canlı TYT Kampı
+ YÜKSEK BAŞARI İÇİN
DESTEKLEYİCİ ÜRÜNLER

Taksit Yapılan Kredi Kartları

Raunt'la İlgili En Çok Merak Edilenler

keyboard_arrow_rightKimler içindir?

Raunt, tüm üniversite adayları içindir. Üniversiteye hazırlananlar, daha önce yerleşememiş olanlar için, mezun olup yeniden sınava giren, bu kez daha çok istediği bir bölüme ve üniversiteye yerleşmek isteyen, başarılı olmak, iyi bir üniversite eğitimi almak, gelecek hedeflerine ulaşmak isteyen ve üniversite sınavlarına akılcı bir yoldan hazırlanmak isteyen herkes içindir.

Raunt aynı zamanda okul derslerinde ve sınavlarında notlarını yükseltmek, temellerini güçlendirmek isteyen 9-12 tüm lise öğrencileri için de çözümler sunar.

keyboard_arrow_rightRaunt sınav sistemindeki değişikliklere uyum sağlıyor mu?

Evet. Yeni eğitim öğretim yılının açıklanan müfredatındaki düzenlemeler ve sınav değişiklikleri Raunt sistemine uygulanmış, basılı yayınlar güncellenmiştir.

Raunt zekâsı; sınav sistemindeki değişikliklerden etkilenmeyecek kadar sağlam temeller üzerinde kurgulanmıştır. Bu yüzden geçen yıl olduğu gibi, dönem içinde sınav uygulamalarında yapılması olası değişikliklerde, yeni düzenlemeler anında Raunt sistemine yansıtılır. Öğrenci, yeni düzenlemeler hakkında bilgilendirilir ve en kısa sürede diğer adaylar arasında avantajlı bir duruma geçmesi, çalışmalarını aksatmadan sürdürmesi sağlanmış olur.

keyboard_arrow_rightKimin ürünüdür?

Raunt, 30 yıllık araştırma geliştirme deneyimiyle, eğitim teknolojilerinde Türkiye’nin lider eğitim şirketi Sebit tarafından geliştirilmiştir. Aynı zamanda Vitamin ve Lisego’nun üreticisi olan Sebit, Türk Telekom’un yüzde yüz iştirakli grup şirketidir ve çalışmalarını Ankara ODTÜ Teknokent’teki yerleşkesinde sürdürmektedir.

Raunt paketleri de Türkiye’nin üniversiteye hazırlıkta en güçlü yayınevlerinden Palme ve Limit’in iş birliğiyle iddiasını ortaya koymaktadır.

keyboard_arrow_rightSınava hazırladığını iddia eden birçok dijital kaynak var. Raunt’un farkı nedir?

Raunt, internet üzerinden ders çalışman için sadece içerik sağlamaz, tüm üniversiteye hazırlık sürecinde adım adım yönlendiren bir özel öğretmen gibi sana kapsamlı bir rehberlik hizmeti sunar.

Türkiye’de, üniversiteye hazırlık sürecinin başından sonuna kadar benzersiz bir rehberlik hizmeti, kişiselleştirilmiş bir zaman ve çalışma planlaması ve bunun yanı sıra zengin içerik sunabilen başka bir ürün henüz yoktur.

 • Akıllı Öneri Sistemi sayesinde eksiklerini kolaylıkla tamamlayarak ilerlemeni sağlar.
 • Bütünleştirilmiş dijital ve basılı içeriklerle sana özel testler ve "Eksiklerim" listesi oluşturur.
 • Farklı tipte 220 binden fazla sorunun çözüm videosu, her tip soruya ve çözüm yollarına hakim olmanı sağlar.
 • Sana, “Sıfırdan Çalış”, “Eksiklerimi Gider” ve “Sorulara Yüklen” olmak üzere üç farklı çalışma stratejisi sunar. Her derste seviyene uygun bir çalışma programıyla çalışarak zamanını en iyi şekilde değerlendirmeni sağlar.
 • Üniversiteye hazırlıkta Türkiye’nin en deneyimli hocalarının videolarıyla özel dersleri evine getirir.
 • Bilgisayar, tablet ve Raunt Cep Uygulaması’yla istediğin her an her yerden çalışabilme olanağı sunar.
 • Raunt Deneme Sınavları, merkezi sınav öncesi gerçek sınav deneyimi yaşatır.
 • Tüm testlerin ve deneme sınavlarının sonuçlarını analiz ederek, hedefine ne kadar yaklaştığını bildirir.
keyboard_arrow_rightBilgisayar programıyla böyle hayati bir sınava hazırlanılır mı? Raunt tek başına yeter mi?

Eğer bu program, derslerde geliştirmen gereken noktaların hakkında sana bilgi veriyor, bir plan dâhilinde çalışmanı organize ediyorsa, elbette hazırlanılır. Üstelik, Raunt klasik çalışma alışkanlıklarını sürdürmek isteyenler için testler, fasiküller ve soru bankalarından oluşan zengin basılı içerikler de sunar.

Kişiye özel yapısı, eksikleri zamanında tamamlamayı sağlayan Akıllı Öneri Sistemi, basılı içerikle dijital içeriği bütünleştiren özellikleriyle yeni nesil üniversiteye hazırlık ürünü olan Raunt’un gelişmiş teknolojisi sayesinde;

 • Yeterliklerin, ilgi alanların ve yeteneklerin doğrultusunda senin için en doğru hedefe yönlendirilirsin.
 • Hedefine ulaşman yolunda gelişiminin sürekli gözlemlenerek oluşturulan akıllı çalışma stratejileriyle adım adım ilerlersin.
 • Yoluna, performansına göre güncellenen, hedeflerine göre yenilenen çalışma planlarıyla devam edersin.
 • Zamanın, bir takvim üzerinde, senin için titizlikle planlanan şekilde, senin adına yönetilir. Ne zaman, neyi, hangi derinlikte çalışacağını bilirsin.
 • Eksiklerin zamanında tespit edilir. Hızla tamamlaman için hedef odaklı çalışmaya yönlendirilirsin.
Daha fazla soru için Sık Sorulan Sorular kısmına gözatın