Bilgi İçin

Dijital ve Basılı Kaynaklarla Eksiksiz Çalış

Online İçerikler

Raunt Kitaplar-Testler

Basılı içeriklerle dijital içeriklerin ustalıkla bütünleştirildiği Raunt’ta, dilediğinde kağıt kalemle çalışma, soruları testin üzerinde çözme, özgürce karalama alışkanlığından kopmana gerek kalmaz.

Soruları kağıt, kitap üzerinde çöz, cevaplarını Raunt’un cep telefonu uygulaması, tablet uygulaması ya da web üzerinden sisteme aktar. Bu şekilde Raunt, ilgili konuyu kapsayan yaprak testler, sana özel tekrar testleri ve dijital testlerdeki performansını bir arada görerek sonuçlarını değerlendirmeyi, gelişimini kesintisiz takip etmeyi sürdürecektir.

Basılı yayın setindeki kitaplarda, tüm sorular zorluk seviyelerine göre belirlenerek hazırlanmıştır. Çözdüğün her testle seni daha iyi tanıyan Raunt, Akıllı Öneri Sistemi’yle sana mevcut durumuna ve seviyene uygun önerilerde bulunur. Yanlış cevapladığın ya da boş bıraktığın sorulardaki eksik bilgilerini tamamlaman için seni doğrudan ilgili konu anlatımlarına yönlendirir.

 
 
 
Çalışma Fasikülleri

Çalışma Fasikülleri

Konu çalışarak ilerleyen bir öğrenciysen, önce konu anlatımlarını, ardından çalışma fasikülü içindeki testleri çözerek ilgili konudaki durumunu değerlendirebilirsin. Bu fasikülleri, aylık konu tekrarları için de kullanabilir, hızlıca tekrar edip testleri çözerek, konuyu ne kadar hatırladığını görebilirsin.

Konuların fasiküller şeklinde tasarlanmış olması, hızlı tekrarlar için de kolaylık sağlamaktadır. Böylece, yanında bir dersin kitabı yerine, sadece çalıştığın konuya ait fasikülünü bulundurabilir, istediğin her yerden test cevaplarını Raunt Cep Uygulaması’yla sisteme girebilir ve çözüm videolarını izleyebilirsin.

Çalışma Fasikülleri, her konu için öğrenme düzeyini değerlendiren farklı zorluk seviyesindeki testleri içerir. Özet konu anlatımları ve örnek sorularla konu tekrarı yapmanı kolaylaştırır.

(MF, TM ve TS’de her biri 80 sayfadan oluşan, toplam 10.720 sayfalık 124 Fasikül)

 
 
 
Konu Kavrama Testleri

Konu Kavrama Testleri (Yaprak Testleri)

Konularla ilgili mevcut durumunu görebilmen için ilk olarak çözmen gereken testlerdir. Çek-kopar şeklinde tasarlanan yaprak testlerden oluşur.

Raunt Cep Uygulaması’yla çözdüğün testteki doğru-yanlış cevapladığın ve boş bıraktığın sorularla yeterliğini görebilir, eksiklerini hızla tamamlamak için soruların çözüm videolarını izleyebilirsin.

Yaprak testler üç farklı zorluk seviyesinden oluşur. Raunt seni tanımaya başladıkça, hangi testi önce çözeceğin konusunda yönlendirecektir.

(MF’de 832, TM’de 716, TS’de 572 olmak üzere, toplam 2.120 Konu Kavrama Testi)

 
 
 
Soru Bankaları

Soru Bankaları

MF, TM, TS olmak üzere her ders için ayrı düzenlenmiş soru bankaları, konu bazında, farklı zorluk seviyelerinde testler içeren kaynaklardır. Soru bankalarının içerdiği testlerle kendini değerlendirirken, YGS ve LYS’de karşılaşacağın soru tiplerine hakimiyetini ve soru çözme pratiğini artırabilirsin.

Raunt MF Paketi; 3 ayrı Matematik-Geometri Soru Bankası’nın yanı sıra Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım derslerinden 1’er soru bankasından oluşur.

Raunt TM Paketi; 3 ayrı Matematik-Geometri soru bankasının yanı sıra Dil ve Anlatım, Türk Edebiyatı, Coğrafya, Tarih, Felsefe derslerinden 1’er soru bankasından oluşur.

Raunt TS Paketi; Dil ve Anlatım, Türk Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Psikoloji-Sosyoloji-Mantık, Felsefe, Matematik-Geometri derslerinden 1’er soru bankasından oluşur.

 
 
 
YGS-LYS Basılı Deneme Sınavları

YGS-LYS Basılı Deneme Sınavları

YGS ve LYS’de başarılı olmanın önemli bir bileşeni de erken sınav deneyimi yaşamaktan geçer. Raunt Basılı Deneme Sınavları, hem zaman yönetimi becerini artırmana hem de gerçek sınavlar için stratejilerini denemene olanak sunar.

Setin içerisinde, belirli tarihlerde uygulanmak üzere 5 YGS ve 5 LYS Deneme Sınavı bulunmaktadır. Seni daha gerçekçi sonuçlara ulaştırması için bu deneme sınavlarını, sana belirtilen tarihlerde uygulaman büyük önem taşımaktadır.